دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۷/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۳۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۸:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ساعت ۸:۴۳

پرونده حادثه تروریستی اهواز به زودی به دادگاه می‌رود

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح آخرین وضعیت پرونده حادثه تروریستی اهواز را اعلام کرد.
پرونده حادثه تروریستی اهواز به زودی به دادگاه می‌رود,

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در حاشیه تجدیدمیثاق با ارمان های امام راحل در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اخرین وضعیت حادثه تروریستی اهواز گفت: این پرونده اماده صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست شده و انشالله بزودی به دادگاه ارسال می‌شود. تحقیقات در این پرونده تمام شده است.

وی افزود: تعداد متهمان پرونده بعداً مشخص می‌شود زیرا ممکن است کم و زیاد شوند.

وی درباره اتهام متهمان پرونده مذکور گفت: وقتی در مرحله دادسرا اتهامات مطرح می‌شود پالایش آن در دادگاه است و باید بعد از دادگاه اتهامات را بگوییم.

وی درباره اتهامات متهمان در دادسرا گفت: برخی اتهامات سهل انگاری است و برخی تعمدا اقدام نکرده اند. ما پرونده کسانی را رسیدگی کردیم که سهل انگاری در انجام وظیفه شأن بود نه کسانی که متهم اند و همراه با آن دخیل در ترور بودند و آنها را ما دنبال نکردیم‌.

وی در پاسخ به سوالی درباره پرونده سقوط هواپیمای حمل کننده گوشت گفت: این پرونده را سازمان قضائی کرج بررسی می‌کند و کارکارشناسی آن تمام شده و پرونده باید به نحوی مختومه شود که انشالله رضایت افرادی که خسارت دیدند گرفته شود. تعمدی نسبت به نیروهای مسلح نبوده و خلبان اشتباه کرده بود و برج مراقبت به او گفته بود که نباید فرود بیایید. تعمدی نه در فرودگاه بوده نه خلبان تعمدی داشته است و تصور خلبان بر این بوده که در باند فرودگاه مهرآباد فرود میاید ولی اشتباه کرده و قصور بوده و تقصیری نبوده است.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا سازمان قضائی نیروهای مسلح از آقای نجفی در موضوع حمل سلاح شکایت کرده است یا خیر گفت: راجع به اینکه مجوزی سازمان قضائی داده باشد خبر دروغی بود که از طرف وکیل مطرح شد. ما دنبال این هستیم که ببینیم ایشان جوابی می‌دهد یا خیر و اگر جوابی ندهد احتمال دارد نسبت به آن قضیه شکایت کنیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک