پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۳/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۴۹:۲۴ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۵۴ - اذان مغرب:۱۶:۵۱:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ساعت ۸:۴۴

واکنش وکیل بابک زنجانی به ملاقات‌های چندین باره نمایندگان در اوین

وکیل بابک زنجانی ملاقات های چندین باره نمایندگان با بابک زنجانی در اوین را تکذیب کرد.
واکنش وکیل بابک زنجانی به ملاقات‌های چندین باره نمایندگان در اوین,

رسول کوهپایه زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به نقل قول یکی از نمایندگان مجلس در ارتباط با دیدارهای چندین باره نمایندگان مجلس با بابک زنجانی در زندان، گفت: این مطلب دقیقی نیست و شبهه ایجاد کرده است.

وی افزود: قضیه از این قرار است که در روند بازپرداخت بدهی موکل زمانی که تعللی به وجود می‌آمد، مطلب را به کمیسیون قضائی منتقل می‌کردیم. در دی ماه سال گذشته هم جلسه‌ای با حضور یکی از اعضای کمیسیون قضائی مجلس، نماینده وزارت اطلاعات، نمایندگان وزارت نفت، نماینده دادستان تهران با حضور بنده و موکل در اوین برگزارشد و موضوع جلسه پیگیری بدهی و پرداخت موکل بود.

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: ما مدعی بودیم طرف مقابل همکاری لازم را انجا م نمی‌دهد. در آن جلسه با توجه به وجه نظارتی مجلس، نماینده کمیسیون حقوقی هم حضور داشت و در آن جلسه مقرر شد اسناد لازم در اختیار ما قرار گیرد.

کوهپیایه زاده افزود: متعاقب آن جلسه، در اول خرداد ماه جلسه‌ای هم با حضور نماینده وزارت اطلاعات، بانک مرکزی و دادستانی و نفت و بدون حضور نماینده ای از مجلس برگزار شد. اطلاعاتی که یکی از وزرا به ایشان دادند درست نیست. چندین جلسه نبوده بلکه یک بار آن هم با حضور نمایندگان دولت و دادستانی در راستای تسویه بدهی بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر اخیراً یکی از نمایندگان مجلس در توئیتی اعلام کرد: «از یکی از وزیران شنیدم که به تازگی برخی نمایندگان ⁧مجلس⁩ چند نوبت با آقای ⁧بابک زنجانی⁩ در ⁧زندان⁩ دیدار داشته اند.

‏خوب است ⁧قوه قضائیه⁩ گزارشی از این دیدارهای پرابهام به هیات رئیسه مجلس ارائه دهد و نظارت بیشتری بر عدم تبعیض در اجرای ضوابط دیدار با زندانیان داشته باشد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک