شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۱:۲۰

تبعات عدم نظارت بر تولید شیشه در افغانستان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، گفت: تولید شیشه در افغانستان تهدید جدی است و عدم نظارت بر این موضوع ضعف جدی است و عواید این جرم در اختیار شبکه های قاچاق بین المللی قرار می گیرد.
تبعات عدم نظارت بر تولید شیشه در افغانستان,

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مسعود زاهدیان، صبح دوشنبه در نشست کارگروه منطقه‌ای جلوگیری از پیش سازهای مواد مخدر صنعتی اظهار کرد: با وجود تحریم‌های ناعادلانه، جمهوری اسلامی ایران توانسته اقدامات قابل توجه را در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام دهد و نتایج این اقدامات شامل حال تمامی کشورها شود.

وی افزود: طی سال‌های اخیر بیش از ۷۰ درصد کشفیات به تنهایی متعلق به پلیس ایران بوده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تصریح کرد: البته این مبارزه تا کنون ۳۸۱۴ شهید و ۱۲ هزار مجروح برای جمهوری اسلامی ایران داشته است.

زاهدیان گفت: طی سال‌های اخیر جهان با چالش کنترل مواد شیمیایی مواجه بوده است و با وجود سیستم اطلاع رسانی به هیأت سازمان ملل قاچاقچیان با انتقال غیرقانونی مواد پیش ساز شیمیایی به دنبال تولید و فروش مواد مخدر هستند.

وی ادامه داد: همکاری در تبادل اطلاعات و از همه مهم تر انجام عملیات کنترل دلیوری می‌تواند علاوه بر ناامنی مسیرها برای قاچاقچیان پیش تاز شیمیایی هزینه جرم قاچاقچیان را افزایش دهد.

سردار زاهدیان گفت: تولید شیشه در افغانستان تهدید جدی است و عدم نظارت بر این موضوع ضعف جدی است و عوائد این جرم در اختیار شبکه‌های قاچاق بین المللی قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تاکید کرد: کشف ده‌ها تن پیش ساز شیمیایی توسط یگان‌های مقابله‌ای در کشور بعد وسیع قاچاق در این زمینه را نشان می‌دهد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک