شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۱:۲۰

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در آزادراه قزوین- کرج محدوده پایانه کلانتری، ساسانی و پل کلاک شاهد ترافیک سنگین هستیم.
ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج,

سرهنگ نادر رحمانی، در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهار داشت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم.

وی افزود: همچنین در آزادراه قزوین- کرج-تهران محدوده‌های پایانه کلانتری، ساسانی، پل کلاک شاهد ترافیک سنگین هستیم.

سرهنگ رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی راه‌ها تصریح کرد: در محور استان‌های مازندران و گیلان شاهد بارش باران و همچنین در ارتفاعات استان مازندران شاهد مه گرفتگی هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: محورهای رامیان-اولنگ-شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور قدیم خرم آباد-پلدختر واقع در استان لرستان، محور اهرم-فراشبند واقع در استان بوشهر، محور شهداد –اندوهجرد واقع در استان کرمان و محور شهداد-نهبندان واقع در استان کرمان تا اطلاع ثانوی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

وی خاطرنشان کرد: به غیر از محورهای مسدود و اعلام شده مابقی محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

سرهنگ رحمانی تأکید کرد: طی شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و ۲۱۶ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل ۶.۱ درصد کاهش داشته ایم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار داشت: همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵.۲ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴-۵ صبح انجام شده است.

وی افزود: محورهای آزادراه قزوین-کرج با ۱۴۸ هزار و ۵۷۰ وسیله نقلیه، آزادراه کرج-تهران با ۱۴۲ هزار و ۶۲۳ وسیله نقلیه و آزادراه تهران-کرج با ۱۳۹ هزار و ۶۳۵ وسیله نقلیه دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک