سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۱۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ساعت ۹:۴۴

واگذاری داروخانه در دفاتر اسناد رسمی به افراد غیر ممنوع است

رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: واگذاری داروخانه در دفاتر اسناد رسمی به افراد غیر، ممنوع است.
واگذاری داروخانه در دفاتر اسناد رسمی به افراد غیر ممنوع است,

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا شانه ساز، در نامه ای به رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران، عنوان کرد که قبل از انعقاد هرگونه قرارداد مابین موسس داروخانه (دارای پروانه یا مجوز تاسیس) و سایر افراد، از دانشگاه علوم پزشکی مربوطه استعلام شود.

وی در این نامه آورده است: طبق گزارشات واصله، تعدادی از موسسین داروخانه های کشور، بدون اطلاع دانشگاه علوم پزشکی ذی ربط و قبل از تایید صلاحیت کمیسیون قانونی ماده ۲۰، به اشکال متفاوت اقدام به واگذاری داروخانه در دفاتر اسناد رسمی به افراد غیر می نمایند که این موضوع مغایر با ماده ۳ قانون مربوط به مقررات پزشکی و دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی مصوب ۲۹/‏۳/‏۱۳۳۴ بوده و باید پرونده فرد واگذار کننده غیرقانونی پروانه، به مراجع ذی صلاح قضائی ارجاع شود.

رئیس سازمان غذا و دارو در ادامه خطاب به رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران، تصریح کرد: به منظور جلوگیری از سوء استفاده و تبعات بعدی احتمالی آن، به تمامی دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور ابلاغ نمایند که قبل از انعقاد هرگونه قرارداد مابین موسس داروخانه (دارای پروانه یا مجوز تاسیس) و سایر افراد، از دانشگاه علوم پزشکی مربوطه (معاونت / مدیریت غذا و دارو) استعلام شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک