پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ساعت ۱۱:۱۳
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شیروان:

۷۰ جهادگر به منطقه مرزی قوشخانه شیروان اعزام می شوند

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شیروان گفت: ۷۰ نفر از جهادگران دانشجو در قالب تیم های تخصصی به منطقه قوشخانه پایین اعزام می شوند که ۳۰ نفر از آنها خانم هستند.
۷۰ جهادگر به منطقه مرزی قوشخانه شیروان اعزام می شوند,

اصغر صابریان، مسئول بسیج دانشجویی شیروان در گفتگو با خبر نگار عصر اترک، اظهار کرد:  گروه شهید تهرانی مقدم مدت ۸ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و در بسیج دانشجویی شهرستان مستقر است.

وی گفت: در سه سال گذشته ۱۱ مورد اعزام جهادی داشتیم که هر دانشگاهی تحت عنوان یک گروه جهادی مستقل و تخصصی انتخاب و اعزام شد.

صابریان  با اشاره به اینکه گروه های جهادی بصورت تخصصی تقسیم بندی و در دانشگاه ها مستقر شدند، گفت: گروه جهادی عمرانی به همراه یک گروه معین پزشکی مستقر در دانشگاه آزاد شیروان ، گروه جهادی دانشگاه پرستاری با خدمات پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری، گروه جهادی دانشکده کشاورزی با رویکرد ترویج ، الگوی صحیح کشت ، اصلاح و کارهای پژوهشی و گروه جهادی فنی مهندسی مستقر در دانشکده پرفسور حسابی آماده خدمت رسانی به مناطق محروم هستند.

وی تاکید کرد: هفدهم مرداد ماه گروه جهادی شهید تهرانی مقدم به مدت دو هفته در قالب تیم عمرانی جهت تکمیل دو  منزل مسکونی در روستای رباط به منطقه مرزی قوشخانه پایین اعزام خواهد شد.

وی ادامه داد: ساخت این دو منزل مسکونی در راستای طرح همبستگی ملی "هر مسجد یک خانه" انجام می شود.

مسئول بسیج دانشجویی شیروان افزود: تیم فرهنگی با رویکرد رونق تولید و توسعه مشاغل خانگی برای بانوان، تیم پزشکی غربالگری با رویکرد کنترل فشار خون و دیابت در روستاها و در نهایت تیم ترویجی و کشاورزی نیز به کشاورزان منطقه خدمت رسانی خواهند کرد.

صابریان خاطرنشان کرد اردوی جهادی دندانپزشکی بیستم شهریور برگزار می شود.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک