یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۵:۴۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۲۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ساعت ۱۲:۵۲

تمامیت حقوق بیماران را مورد توجه قرار دهیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به استقرار سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی، گفت: با استقرار این سامانه اطلاعات ۱۹ بیمارستان به‌ صورت زنده ثبت و در اختیار دانشگاه قرار دارد.
تمامیت حقوق بیماران را مورد توجه قرار دهیم,

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد آقاجانی، در دیدار با گروه‌ آموزشی داخلی، گروه داخلی را یکی از مهم‌ترین گروه‌های آموزشی دانشگاه توصیف کرد و گفت: هدفمندی و شور و شوق ایجادشده در این گروه این امیدواری را در ارکان مختلف دانشگاه به وجود آورده است که گروه‌های که بر اساس اهداف دانشگاه حرکت می‌کنند می‌توانند آینده بهتری برای دانشگاه رقم بزنند.

وی، اثرگذاری گروه داخلی در پزشکی عمومی را مورد توجه قرارداد و خاطرنشان کرد: چنانچه هدف‌گذاری در این گروه به‌درستی انتخاب شود عمده‌ترین مسائل حوزه پزشکی و درمان بیماران اصلاح خواهد شد.

آقاجانی از تربیت ۱۴ هزار دانشجوی این دانشگاه در  ۲۵۸ رشته مقطع خبر داد و گفت: باید به کیفیت آموزش‌ها توجه بیشتری داشته باشیم و تلاش کنیم در عمق بدرخشیم، چراکه با توجه به پتانسیل‌های بالای دانشگاه فارغ‌التحصیلان ما می‌توانند در سطح کشور، منطقه و دنیا بدرخشند.

وی با بیان اینکه بی‌تردید هویت اصلی بخش داخلی در بیمارستان‌های جنرال است، ادامه داد: لازم است در تمامی بیمارستان‌های جنرال دانشگاه یک بخش داخلی جنرال با جدیت فعالیت کند چرا که با این اقدام خدمات مؤثرتری در حوزه آموزش و درنهایت درمان به مردم ارائه خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ایجاد وحدت و همگرایی بیشتر در گروه داخلی را خواستار شد و تمرکز آموزش‌ها  بر گرایش‌های فوق تخصصی، توجه کافی به آموزش‌های پزشکی عمومی و آموزش دستیاری را مورد تأکید قرار داد.

آقاجانی افزود: باید نگاه جامع‌تری به بیمار و آموزش پزشکی داشته باشیم و تمامیت حقوق بیماران را مورد توجه قرار دهیم.

تلاش برای افزایش تعداد اعمال جراحی، افزایش ویزیت‌های سرپایی و حضور فعال‌تر در کلینیک‌ها ضمن بهبود زیر ساخت‌ها از جمله مواردی بود که رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اساتید و مدیران گروه داخلی توصیه کرد.

آقاجانی در ادامه ضرورت افزایش بهره‌وری در گروه داخلی را مورد تأکید قرارداد و با اشاره به استقرار سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی گفت: با استقرار این سامانه هوشمند اطلاعات ۱۹ بیمارستان به‌ صورت زنده ثبت و در اختیار دانشگاه قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به‌ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت‌های بالای بیمارستان‌های دانشگاه، توزیع مناسب بستری بیماران و اشغال تخت‌ها را خواستار شد و گفت: بدون پذیرش، بستری و درمان بیمار آموزش، پژوهش و خدمت پزشکی امکان‌پذیر نیست.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک