سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۲۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ساعت ۱۱:۲۱

موسوی: برنامه دیدار روحانی و ترامپ در نیویورک در دستور کار نیست

سخنگوی وزارت خارجه گفت: در هفته‌ها و روزهای اخیر شاهد تحرکات گسترده دیپلماتیک در کشور بودیم.
موسوی: برنامه دیدار روحانی و ترامپ در نیویورک در دستور کار نیست,

به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به سفر رییس‌جمهور به ترکیه برای  شرکت در پنجمین نشست سران آستانه گفت : امیدوارم  این نشست نتایج خوبی برای مردم سوریه داشته باشد.

موسوی گفت : اگر شرایط مساعد باشد آقای ظریف مهیای سفر به نیویورک طی روزهای آینده هستند و در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل که افتتاحیه آن از فردا است ایشان به همراه رییس‌جمهور  شرکت می کنند. در نیویورک نیز دیدارها و گفت وگو با  مقامات کشورهای دوست برقرار است و به موقع اطلاع رسانی خواهد شد.
موسوی ادعاهای اخیر مقامات آمریکا در مورد نقش ایران در حمله به آرامکو را بی اساس  و غیرقابل پذیرش دانست و این اظهارات را محکوم کرد و آن را در راستای دروغ حداکثری مقامات آمریکا علیه ایران دانست.

موسوی اخبار منتشر شده در مورد دیدار احتمالی  روحانی و ترامپ  در نیویورک را رد کرد و گفت : من چنین اخباری را تایید نمی‌کنم و چنین برنامه ای در دستور کار نیست.

وی در مورد اخبار منتشر شده  در رسانه های غربی در ارتباط با بازداشت سه استرالیایی از سوی ایران گفت: من از سه مورد اطلاعی ندارم  یک مورد بود که سال گذشته رخ داده بود به جرم جاسوسی برای یکی از کشورهای متخاصم . بنده از دو مورد دیگر اطلاعی ندارم .

موسوی در مورد سفر مقتدی صدر به ایران در روزهای اخیر گفت : ایشان به ایران رفت و آمد دارند و این تازگی ندارد. حضور ایشان ، حضور ویژه و تازه‌ای نیست و پیام خاصی ندارد . حضور ایشان برای ما و دولت عراق غنیمت است.

این خبر تکمیل می‌شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک