جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۶:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۰۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ساعت ۱۴:۲۷
مسئول اورژانس شیروان:

‍ ۲۱۰۰ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شیروان انجام شد

مسئول اورژانس شیروان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ‌۲ هزار و ۱۸۴ ماموریت ، توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان انجام شد.
 ‍ ۲۱۰۰ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شیروان انجام شد,

میثم سعیدی، مسئول اورژانس شیروان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک به مناسبت ۲۶ شهریورماه سالروز تاسیس سازمان اورژانس اظهار داشت: از مجموع کل ماموریت های انجام شده، هزار و ۱۲۲ مورد مربوط به ماموریت های شهری و روستایی و ۸۴۲ مورد نیز مربوط به حوادث جاده ای بوده است.

وی میانگین کل ماموریت های حوادث توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان را روزانه ۱۸ مورد عنوان کرد و گفت: میانگین حضور سر صحنه ماموریت های داخل شهر،  ۳ یا ۳و نیم دقیقه و مامویت های جاده ای، ۸ یا ۱۰ دقیقه است.

سعیدی افزود: بیشترین تماس های صورت گرفته با اورژانس ۱۱۵ این شهرستان، حوادث داخلی است که روزانه ۱۰۰ تا ۱۸۰ تماس تلفنی با اورژانس شیروان صورت می گیرد.

مسئول اورژانس شیروان گفت: بیشترین ماموریت های  این شهرستان توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵، بین پیک زمانی ۵ عصر تا ۱۱ شب است.

این شهرستان دارای ۵ پایگاه اورژانس( ۲ شهری و ۳ جاده ای) رضا آباد غربی، لوجلی و ینگه قلعه است که ۲۷ نفر پرسنل عملیاتی به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی هستند.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک