دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۴:۵۲
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع):

مقاومت ملت ایران در کنار حرکت های جهادی و علمی اقتدار آفریده است

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: امروز دشمن به این درک رسیده است که ایران اسلامی، ایران ۴۰ سال پیش نیست و مقاومت ملت ایران در کنار حرکت های جهادی و علمی اقتدار آفریده است .
مقاومت ملت ایران در کنار حرکت های جهادی و علمی اقتدار آفریده است,

به گزارش عصر اترک، سرهنگ ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع)  خراسان شمالی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شیروان در پادگان شهید هاشمی نژاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس اظهار کرد: نظام مقدس انقلاب برگرفته از عاشورای امام حسین (ع) است و با شعار هیهات من الذله در میدان عمل به دشمن خود نشان دادیم که در مقابل آنها سرتعظیم فرود نیاورده و نخواهیم آورد.

وی افزود: امروز دشمن به این درک رسیده است که ایران اسلامی، ایران ۴۰ سال پیش نیست و ایستادگی و مقاومت ملت ایران در کنار حرکت های جهادی و علمی اقتدار آفریده است و این اقتدار مدیون همت امام و امت امام است.

سرهنگ چمن یادآور شد: طبق فرموده امام عظیم الشان انقلاب اسلامی که رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود، رمز استمرار آن نیز همان وحدت کلمه و پیروی محض از ولایت فقیه است.

فرمانده سپاه استان خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم به سمت آرمان های انقلاب اسلامی حرکت شتابنده داشته باشیم باید از منویات ولی فقیه تبعیت محض و بی چون و چرا داشته باشیم.

وی تصریح کرد: اگر همه دستگاه های این نظام منویات مقام معظم رهبری را بعنوان یک فرمان تلقی می کردند قطعا وضعیت امروز کشور بهتر بود.

سرهنگ چمن بسیج و بسیجی را نیروی در میدان یاد و خاطرنشان کرد: همه باید به فرمایشات رهبر انقلاب ایمان و اعتقاد داشته باشیم و به سمت آرمانها با اقتدار بیشتری حرکت کنیم.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک