شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ساعت ۰:۳۲
امام جمعه جاجرم

در جنگ فرهنگی هیچ گونی عقب نشینی پذیرفته نیست

امام جمعه جاجرم با بیان اینکه پیروزی در دفاع مقدس با وجود کمبود امکانات و تجهیزات بدست آمد، گفت: امروز نیز در جنگ فرهنگی قرار داریم و در این عرصه انتظار می رود پیروزی های بیشتری را بیافرینیم و هیچ گونی عقب نشینی پذیرفته نیست.
در جنگ فرهنگی هیچ گونی عقب نشینی پذیرفته نیست,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، حجت الاسلام موسوی، امام جمعه جاجرم در دیدار مسئولان با امام جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با بیان دلاورها و از خود گذشتگی های رزمندگان جنگ تحمیلی گفت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باید هرلحظه شکر خدا را نموده که بانی خیری شده‌اند که به دنبال آن استقلال یک کشور رقم خورد. 
وی افزود: زحمت‌های شبانه‌روزی شما رزمندگان عزیز نتیجه‌اش چیزی شد که امروز دشمنان ما مجبورند به اقتدار و توانمندی ملت ایران اعتراف داشته باشند.
وی با بیان اینکه امروز هرچه داریم از تلاش ها و مجاهدت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است، افزورد: این پیروزی ثمره اسلام و ولایت و روحیه بسیجی است.
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه در دفاع مقدس با وجود اینکه امکانات و تجهیزات خیلی کمتر داشتیم اما پیروز شدیم، گفت: در جنگ فرهنگی انتظار می رود پیروزی های بیشتری را بیافرینیم و هیچ گونی عقب نشینی پذیرفته نیست.
وی با بیان اینکه امروز  حضور در عرصه ها و سنگر های فرهنگی بسیار مهم است، اضافه کرد: باید در خصوص مسائل فرهنگی، تهاجمی عمل کنیم ما امروز باید فرهنگ و روحیه رزمندگان و ایثارگران را باز آموزی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ثمره هشت سال دفاع مقدس چیزی شده که امروز به‌عنوان یک نکته بالندگی برای ایران اسلامی و اهل ایمان قرار داده‌شده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک