شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ساعت ۱۳:۳۰
امام جمعه جاجرم:

نماز در آموزشگاه ها باید در راس امور باشد

امام جمعه جاجرم با اشاره به بازگشایی مدارس گفت:در مدارس و آموزشگاه ها باید نماز در راس امور باشد و برای تقویت فرهنگ نماز همه تلاش کنیم.
نماز در آموزشگاه ها  باید در راس امور باشد,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام محمد موسوی، امام جمعه جاجرم در خطبه های نماز جمعه شهر جاجرم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادآوری رشادت های رزمندگان و اسرا در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: ما امروز وارث شهدایی هستیم که ظاهر پر رنگ و لعاب دنیا آنها را فریب نداد و برای دین و کشور از جان خود گذشتند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که در مسئولیت های کشور از جوانان مومن و انقلابی استفاده شود، افزود: نکته دیگر که خیلی مهم است، مبارزه بی امان با فساد است که الحمدالله توسط ریاست قوه قضاییه به خوبی دنبال می شود.

وی تصریح کرد: مردم هم از دستگاه قضا خواستاراند که به شدت با فساد برخورد کنند و  حمایت مردمی را در برابر مبارزه با فساد خواهند داشت.

حجت السلام موسوی ضمن اشاره به بازگشایی مدارس و آموزشگاه ها گفت: آموزش و پرورش و خانواده ها باید نسل ها را طوری تربیت کنند که ادامه دهنده راه شهدا و رزمندگان و ایثارگران باشند.

وی افزود: چه خوب است که تابلو اعلانات مدارس ما به نام شهدا باشد و وصیتنامه و زندگینامه شهدا را در آن نصب شود.

خطیب نماز جمعه جاجرم افزود: در مدارس و آموزشگاه ها باید نماز در راس امور باشد و باید برای تقویت فرهنگ نماز همه تلاش کنیم.

انتهای پیام/ تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک