یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ساعت ۱۹:۴۲

دستگیری مامور قلابی در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری یک مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
دستگیری مامور قلابی در اسفراین,

به گزارش عصراترک از اسفراین، سرهنگ جاوید مهری با اعلام این خبر گفت : صبح امروز مامورین انتظامی  این شهرستان یک دستگاه کامیون را در حوالی میدان پهلوان کشوری متوقف میکنند و در همین حین فردی که لباس نیروی انتظامی با درجه سرگردی به تن داشت و به عنوان سرنشین در این خودرو حاضر بود از آن پیاده می شود.


وی با اشاره به اینکه این فرد به محض پیاده شدن باعث مشکوک شدن مامورین می شود افزود: مامورین این فرد را برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی انتقال می کنند 


سرهنگ مهری ادامه داد: در بازرسی از کوله پشتی که همراه این فرد بود یک دست لباس نظامی سپاه پاسداران، یک دست لباس کردی کردستان، یک دست لباس شخصی، یک عدد  فلش مموری، مقداری قرص و یک فاکتور لباس نظامی به مبلغ 700 هزار تومان کشف می شود. 


وی با اشاره به اینکه وی در اظهارات اولیه هدف از این اقدامش را سوار شدن به خودروهایی عبوری به صورت رایگان بیان کرد و یاد آور شد: این فرد با هماهنگی مقام قضایی به صورت موقت راهی زندان شد.


فرماندهانتظامی شهرستان اسفراین در پایان گفت: تحقیقات در این رابطه ادامه داشته و به محض تکمیل شدن پرونده به اطلاع شهروندان خواهد رسید. 

انتهای پیام / 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک