پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۲۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ساعت ۸:۴۹

آهنگریان: می‌خواهم با طلای جهانی کلکسیون مدال‌هایم را تکمیل کنم/ چینی‌ها به دنبال پس گرفتن قهرمانی از ایران هستند

ملی‌پوش ووشو ایران گفت: با کسب مدال طلا در مسابقات جوانان و بازی‌های آسیایی تنها به دنبال مدال جهانی هستم تا کلکسیون افتخاراتم را تکمیل کنم.
آهنگریان: می‌خواهم با طلای جهانی کلکسیون مدال‌هایم را تکمیل کنم/ چینی‌ها به دنبال پس گرفتن قهرمانی از ایران هستند,

عرفان آهنگریان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات جهانی ووشو اظهار داشت: حدود 20 روز دیگر به مسابقات جهانی شانگهای چین اعزام خواهیم شد. حدود 3 ماه است که در اردوی تیم ملی ووشو هستم و در روزهای آینده به اوج آمادگی خواهم رسید. در حال حاضر در مرحله تمرینات سرعتی قرار داریم تا درصدهای آخر آمادگی را طی کنیم و با شرایط 100 درصد به مسابقات جهانی اعزام شویم.

وی با ابراز رضایت از آمادگی خود عنوان کرد: قبل از اردوهای تیم ملی، 3 ماه اردوهای منظم را در قائمشهر، قم و بندرعباس پشت سر گذاشتم  و با آمادگی مطلوبی وارد اردو شدم. بعد از انتخابی تیم ملی نیز با کادرفنی تمرینات را پیگیری کردیم و ضمن حفظ آمادگی خود به شرایط بهتری نیز رسیدم. در روزهای پایانی اردوها نیز به بد‌ن‌ها استراحت خواهیم داد تا با بدن شاداب در مسابقات حضور داشته باشم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی در خصوص اینکه می‌توان انتظار کسب 5 مدال طلا را از تیم ساندا کشورمان داشت، گفت: بچه‌های ما از سال 2009 و مسابقات جهانی کانادا سال به سال تعداد مدال‌های طلای خود را افزایش و روند صعودی را طی کردند. در سال 2009 موفق به کسب 2 مدال طلا شدیم و در سال 2011  3 مدال طلا رسیدیم. در مسابقات جهانی دوره گذشته در کازان نیز تیم 5 نفره ما 4 مدال طلا و یک نقره را کسب کرد.

آهنگریان تاکید کرد: با این عملکرد انتظار می‌رود در شانگ‌های تعداد مدال‌های طلاهای خود را بهبود ببخشیم. با توجه به برگزاری مسابقات در چین، مهد ووشو دنیا کار بسیار سختی داریم. چینی‌ها با از دست دادن قهرمانی خود در دوره گذشته به دنبال پس گرفتن آن در کشور خودشان هستند، اما بچه‌های ما نیز جوان و باانگیزه هستند و قطعا کم نخواهند گذاشت. قطعا با آمادگی 100 درصد در مسابقات حاضر خواهیم شد و با تمام توان می‌جنگیم تا پرچم کشورمان را مجددا به اهتزاز در بیاوریم.

وی در خصوص حضور در نخستین دوره مسابقات جهانی گفت: همیشه از وقتی ووشو را آغاز کردم به مدالی جز مدال طلا فکر نمی‌کردم. در اولین حضور جهانی خود نیز همین روحیه را حفظ خواهم کرد تا کلکسیون مدال‌های طلای خود را تکمیل کنم. با کسب مدال جوانان جهان و مدال طلای بازی‌های آسیایی این مدال را کم دارم و با کسب آن باید در دوره‌های آینده به دنبال افزایش آن باشم.


انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک