دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ویژه نامه محرم | کد خبر: ۲۸۲۳۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ساعت ۱۱:۴۳

استقرار ۲۰۰ موکب در مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین در شهرری

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری گفت: ۲۰۰ موکب در مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در ری مستقر و از مردم پذیرایی می‌کنند.
استقرار ۲۰۰ موکب در مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین در شهرری,

به گزارش خبرگزاری فارس از ری، احمد اسماعیلی‌راد در گردهمایی موکب‌داران جاماندگان اربعین که در تالار شیخ صدوق(ره) آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد، اظهار داشت: تمامی نهادها و سازمان‌های شهرستان در ارائه خدمات به زائران جاماندگان اربعین حسینی بسیج شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه امسال برگزاری مراسم راه‌پیمایی جاماندگان اربعین با استقبال تمامی دستگاه‌ها به منظور برقراری آرامش و امنیت در طول مسیر همراه است، اضافه کرد: در تمامی موارد و کمیته‌ها به منظور حفظ انسجام، با حضور نماینده تولیت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری به برگزاری جلسات مختلف اشاره و تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات به زائران حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) هماهنگی لازم از سوی کمیته امنیت بین مدیریت شهرستان ری و استان تهران در جهت مدیریت مسائل امنیتی در طول مسیر انجام گرفته است.

اسماعیلی‌راد با اشاره به عظمت و شکوه مراسم اربعین گفت: راه‌پیمایی اربعین صرفا مذهبی و معنوی نیست و اثرات سیاسی و اجتماعی قابل توجهی در مردم کشورمان و همه دنیا ایجاد کرده است.

وی با یادآوری عظمت اربعین حسینی ادامه داد: عظمت حضور مردم، پیوستگی قلب مردم با ائمه (ع) و ارتباط وجودی ما با اسلام و مذهب، باعث درخشش تفکر شیعه در دنیا شده است‌.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ری با بیان اینکه دستگاه‌های شهرستان ری و موکب‌داران این مسیر توفیق یافته‌اند که در راه‌پیمایی جاماندگان اربعین خدمت‌رسان زائران کربلای ایران باشند، گفت: با توجه به اثرات بسیار ارزشمند سیاسی، اجتماعی، امنیتی، فرهنگی و مذهبی اربعین همه موکب‌داران و مسؤولان با تمام توان برای میزبانی و خدمت رسانی از زائران آماده هستند.

انتهای پیام/۶۷۰۵۲/پ/ث30/ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک