دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۳۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ساعت ۱۳:۱۳

راه‌اندازی ۳۰ پایگاه امدادی در مسیرهای منتهی به مشهد در دهه پایانی ماه صفر

مدیر امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی، از ایجاد حدود ۳۰ پایگاه درمان در مسیرهای منتهی به شهر مشهد در دهه پایانی ماه صفر به منظور خدمات‌رسانی به زائران بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خبر داد.
راه‌اندازی ۳۰ پایگاه امدادی در مسیرهای منتهی به مشهد در دهه پایانی ماه صفر,

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، محمد صادقی با بیان اینکه در دهه پایانی صفر خیل عظیمی از زائران حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) پای پیاده عازم مشهد مقدس می شوند، گفت: بدین منظور با تشکیل ستاد هماهنگی،  برنامه ریزی برای ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی به زائران در این مدت انجام شده است.

مدیر امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی افزود: این ستاد هماهنگی متشکل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آستان قدس، هلال احمر، تامین اجتماعی، بسیج جامعه پزشکی، سازمان نظام پزشکی، سازمان نظام پرستاری، جمعیت خدمتگزاران زائرین و ارگان های ذی ربط در رابطه با بهداشت و درمان، است.

وی خاطرنشان کرد: پایگاه های بهداشت و درمان در مسیرهای پرتردد منتهی به مشهد مقدس همچون نیشابور به مشهد، قوچان به مشهد، سرخس به مشهد، فریمان به مشهد، تربت حیدریه به مشهد و کلات به مشهد فعال می شوند.

صادقی بیان کرد: همچنین در ایام آخر ماه صفر حدود ۲۵ مرکز درمانی داخل شهر مشهد به صورت ۲۴ ساعته به زائران خدمت رسانی خواهند کرد.

مدیر امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی تصریح کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تمامی خدمات ارائه شده به زائران در طول مسیر رایگان است و در صورت نیاز زائران به خدمات بیمارستانی و بستری با دارا بودن برگه ارجاع، خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

وی ادامه داد: خدمات رسانی در پایگاه های بهداشت و درمان جاده ای از ۳۰ مهر لغایت ۶ آبان از ساعت پنج صبح تا ۱۲ شب و در داخل شهر از ۴چهارم لغایت هفتم آبان ماه پذیرای زائرین خواهد بود.

صادقی اظهار کرد: کلیه زائرین پیاده در مسیر جاده ها در رابطه با مسائل بهداشت و درمان خدمات لازم را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/ 70071/ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک