شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۴:۵۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۸۲۳۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ساعت ۱۶:۴۳

«دراگون» اوایل ۲۰۲۰ به فضا می‌رود

مدیر ارشد اجرایی شرکت اسپیس اکس و مدیر ناسا در تازه‌ترین اقدامات خود تصمیم به ارسال کپسول کرو دراگون در اوایل سال 2020 گرفتند.
«دراگون» اوایل 2020 به فضا می‌رود,

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، ایلانماسک، مدیر ارشد اجرایی شرکت اسپیس اکس و جیم برایدنستاین، مدیر ناسا در تازه‌ترین اقدامات خود تصمیم به ارسال کپسول کرو دراگون در اوایل  سال 2020 گرفتند. 

طبق گفته مدیر ناسا، پرواز آزمایشی کپسول دراگون که حامل سرنشین است و قرار است چند فضانورد را به ایستگاه فضایی بین‌المللی برساند در سه ماهه اول سال آینده انجام خواهد شد. 

در این دیدار مدیر ارشد اجرایی شرکت اسپیس‌اکس و مدیر ناسا با رسانه‌های مختلف گفت‌و‌گو کردند و درباره همکاریهای فضایی خود توضیح دادند. 

کرو دراگون قرار است پس از آزمایش‌های لازم برای سفر فضانوردان به مریخ آماده شود و دسترسی سفر به این سیاره را برای علاقه‌مندان ممکن کند. 

جیم برایدنستاین تأکید کرد: اگر همه چیز خوب پیش برود و مشکلی پیش نیاید، قبل از اتمام فصل نخست سال 2020 پرواز آزمایشی کرو دراگون به همراه دو سرنشین انجام خواهد شد. 

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک