شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۴:۵۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۳۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ساعت ۱۶:۱۳

فعالیت بیش از ۶۰۰ خادم ایرانی در حرم امام حسین(ع)

مسؤول اجرایی سخاء الحسین گفت: تاکنون 600 نفر توفیق خادمی در اماکن مختلف حرم اباعبدالله الحسین(ع) را بدست آوردند.

فعالیت بیش از 600 خادم ایرانی در حرم امام حسین(ع),

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سید علی بهاءالدینی با بیان اینکه 3 هزار نفر برای خادمی افتخاری در حرم اباعبدالله الحسین(ع) ثبت نام کرده بودند، اظهار کرد: از تعداد افرادی که تقاضای حضور در بین خادمین را داشتند، 800 نفر انصراف داده و 100 نفر در زمان پذیرش رد شدند تا در نهایت از بین نفرات باقی مانده، حدود 1000 نفر پذیرش قطعی شدند.

وی ادامه داد: خادمین با 15 دستگاه اتوبوس به همراه 200 نفر پشتیبانی به کربلاء اعزام شدند و در یک مدرسه وسیع با 25 اتاق اسکان یافتند.

مسؤول اجرایی سخاء الحسین تصریح کرد: خادمین در چهار شیفت 6 ساعته فعالیت می‌کنند که در هر شیفت 150 نفر مشغول خدمت‌رسانی به زائرین حرم اباعبدالله الحسین(ع) هستند.

بهاءالدینی با اشاره به اماکنی که خادمین سخاء الحسین در آن فعالیت دارند، گفت: رواق اصلی، امانات کیف، انتظامات کفشداری، مرکز مفقودین، زیر قبه امام حسین(ع) و... محل‌هایی هستند که خادمین سخاء الحسین در آن حضور دارند.

وی یادآور شد: باتوجه به درخواست عتبه حسینی، 7 نیروی زبان‌دان و فارسی زبان را دراختیار مرکز مفقودین گذاشتیم و 65 نفر نیز در هر شیفت در مهمانسرا(مضیف) حرم امام حسین(ع) خدمت رسانی می‌کنند.

بهاءالدینی عنوان کرد: تاکنون بیش از 600 نفر در حرم امام حسین(ع) خدمت‌رسانی کردند و سعی شده همه این افراد حداقل یک بار توفیق خادمی در زیر قبه اباعبدالله(ع) را پیدا کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت خادمین سخاء الحسین تا یک روز پس از اربعین ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: سعی خواهیم کرد شرایطی به وجود آوریم تا مابقی افراد در کمیته‌های مختلف ازجمله روابط عمومی، پشتیبانی و ... توفیق خادمی در حرم اباعبدالله الحسین(ع) را به دست آورند.

انتهای پیام/2258/خ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک