یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱/۱۶/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۳۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ساعت ۱۳:۴۳

باید به مهاجمان پرسپولیس زمان داد/ثبات فنی کالدرون شکل نگرفته است

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه مهاجمان پرسپولیس نیاز به آرامش فکری دارند، گفت: پرسپولیس هنوز با یک مدافع عنوان قهرمانی که باید ثبات داشته باشد فاصله دارد.
باید به مهاجمان پرسپولیس زمان داد/ثبات فنی کالدرون شکل نگرفته است,

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان در هفته هفتم لیگ برتر، گفت: پرسپولیس پس از دو باخت متوالی در لیگ برتر نیاز به پیروزی داشت تا روحیه خود را به حد ایده آل بازگرداند.

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد شاگردان گابریل کالدرون افزود: به نظرم مشکل اصلی پرسپولیس عدم شناخت کافی کادر فنی از وضعیت بازیکنان است. کالدرون حدود سه ماه است که به پرسپولیس آمده اما هنوز مهره های تاثیرگذار خود را در زمین مسابقه نشناخته است. فکر می کنم طبق آماری که ثبت شده است پرسپولیس در هر بازی تغییراتی را دارد که این موضوع جنبه های مثبت و منفی در پی دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: اینکه حریفان نمی توانند ترکیب اصلی پرسپولیس را پیش بینی کنند مورد خوبی است اما مهم تر از این موضوع هماهنگی بازیکنان برای رسیدن به ثبات فنی و تاکتیکی است.

وی در واکنش به انتقاداتی که هر هفته بابت عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس بیشتر و بیشتر می شود، اذعان داشت: یک مهاجم برای اینکه بتواند دروازه حریف را باز کند نیاز به آرامش فکری دارد. علی علیپور و جونیور تلاش زیادی در خط حمله می کنند اما چون اسم مهاجم روی آنهاست مورد نقد قرار می گیرند. در صورتی که فکر می کنم تاکتیک های تهاجمی پرسپولیس به نحوی است که آنها را در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت های مسلم گلزنی نمی کند. به همین خاطر باید همچنان به آنها فرصت کافی داد تا بتوانند خودنمایی کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی باید ثبات تاکتیکی و فنی بیشتری داشته باشد. این تیم نیاز به حفظ آرامش دارد و باید همچنان پیشرفت داشته باشد تا بتواند فاصله خود را با صدر جدول کمتر از همیشه کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک