دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۳۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ساعت ۱۳:۵۵

تایید صلاحیت داورزنی و ۵ کاندیدای دیگر ریاست فدراسیون والیبال

اولین مرحله بررسی شرایط کاندیداهای فدراسیون والیبال با رد صلاحیت مدیریتی پنج نفر از آنها همراه بوده است.
تایید صلاحیت داورزنی و ۵ کاندیدای دیگر ریاست فدراسیون والیبال,

به گزارش خبرنگار مهر، در بازه زمانی که وزارت ورزش شهریورماه و برای نام نویسی از متقاضیان ریاست در فدراسیون والیبال تعیین کرده بود، ۱۲ نفر اقدام به ثبت نام کردند.

البته از میان کاندیداها افشین داوری سرپرست وقت فدراسیون والیبال به دلیل مخالفت وزیر ورزش با استعفایش، نتوانست وارد گردونه انتخابات شود. بدین ترتیب فهرست متقاضیان ریاست در والیبال با ۱۱ کاندیدا نهایی شد.

طبق پروسه تعریف شده برای بررسی شرایط کاندیداهای ریاست در فدراسیون های ورزشی و به منظور تایید صلاحیت آنها، ابتدا کمیسیون تطبیق، پیشینه مدیریتی کاندیداها را مورد ارزیابی قرار می دهد تا از این حیث صلاحیتشان برای ورود به انتخابات مشخص شود.

این کمیسیون پس از بررسی شرایط ۱۱ کاندیدای فدراسیون والیبال، صلاحیت ۵ نفر از آنها را تایید نکرده است چراکه پیشینه مدیریتی آنها  را برای ورود به انتخابات کافی ندانسته است.

علیرضا دریابیگی، علیرضا سلیمی، سیامک عزیزی، علی نیکنام فر و یگانه یادگاری متقاضیان ریاست در فدراسیون والیبال بودند که پرونده آنها تاییدیه اعضای کمیسیون تطبیق را نگرفته است.

بدین ترتیب از مجموع کاندیداهای فدراسیون والیبال، پرونده ۶ نفر در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفته است. محمدرضا داورزنی معاون فعلی وزارت ورزش و رئیس پیشین فدراسیون والیبال که ورودش به انتخابات با هجمه های زیادی مواجه شد همراه با محمود افشاردوست، محمدرضا رشیدی، احمد سعادتمند، بهنام محمودی و امیرحسین منظمی ۶ کاندیدایی هستند که در صورت تایید صلاحیت از سوی مراجع ذی صلاح در فهرست نهایی نامزدهای ریاست والیبال قرار می‌گیرند.

بعد از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداها از سوی مراجع ذی صلاح، وزارت ورزش باید نسبت به تعیین زمان انتخابات فدراسیون والیبال و برگزاری آن اقدام کند.

والیبال ایران رقابت های انتخابی المپیک (دی ماه - چین) را در پیش دارد. از همین رو برگزاری هرچه زودتر انتخابات این رشته به منظور ثبات مدیریتی و سامان گرفتن اوضاع آن حائز اهمیت است. در همین رابطه سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفترامور مشترک فدراسیون ها روز گذشته در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرد که انتخابات والیبال قطعا امسال برگزار خواهد شد.

فدراسیون والیبال از سال گذشته که احمد ضیایی به خاطر قانون منع به کارگیری بازنشسته از ریاست فدراسیون کنار گذاشته شد، با سرپرست مدیریت می شود. افشین داوری ۱۶ آذرماه سال گذشته سرپرست فدراسیون والیبال شد. وی ۹ مهرماه گذشته هم جای خود را به علی فتاحی داد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک