یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس حوادث | کد خبر: ۲۸۲۴۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ساعت ۱۴:۴۲

کشف بیش از ۵ تن موادمخدر از یک باند در مرزهای سیستان و بلوچستان

فرمانده مرزبانی ناجا از کشف 5 هزار و 705 کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری 7 قاچاقچی با انهدام یک باند توسط مرزبانان در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.
کشف بیش از 5 تن موادمخدر از یک باند در مرزهای سیستان و بلوچستان,

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس،  قاسم رضایی اظهار داشت: مرزبانان سیستان و بلوچستان روز گذشته با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها، از ورود اعضای یک باند کلان قاچاق مواد مخدر به کشور از مرزهای پاکستان مطلع شدند.

وی تصریح کرد: مرزبانان پس از رویارویی با سوداگران مرگ با واکنش سریع و موضع گیری مناسب در درگیری با قاچاقچیان، آنان را زمین گیر کردند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان در این عملیات ضمن انهدام این باند، 5 تن و 705 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل  3 تن و 700 کیلوگرم تریاک و 2 تن و 5 کیلوگرم مرفین از قاچاقچیان کشف کردند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ علاوه بر دستگیری 7 قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، بی سیم و خودرو از سوداگران مرگ نیز کشف شد.

فرمانده مرزبانی ناجا ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های مرزبانان استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مرزداران با همکاری دلسوزانه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان و همچنین حمایت های بی دریغ مرزنشینان عزیز، مناطق مرزی سیستان و بلوچستان را برای فعالیت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت، ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد می کنند.

انتهای پیام/3139/خ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک