شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۴۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ساعت ۱۵:۱
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شیروان:

شکست آمریکا با مجلس سالم و دولت کارآمد میسر می شود

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شیروان، شکست اقتصادی و خلع اراده آمریکا را در مجلس سالم، دولت کارآمد، مبارزه با فساد و خرید کالای ایرانی دانست.
شکست آمریکا با مجلس سالم و دولت کارآمد میسر می شود,

به گزارش عصر اترک از شیروان، سرهنگ حسین اکبری، فرمانده سپاه شیروان در جمع دانش آموزان، دانشجویان و آحاد مردم در راهپیمایی روز سیزدهم آبانماه اظهارکرد:  اسناد بدست آمده از لانه جاسوسی آمریکا، دخالت و برنامه ریزی آمریکایی ها برای منحرف کردن مسیر انقلاب اسلامی را فاش کرد و از روز تسخیر لانه جاسوسی دو جریان در بدنه انقلاب شکل گرفت، اول جریان انقلابی بود که از حرکت دانشجویان حمایت کرد و دوم جریان افرادی بود که ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می کردند.

سرهنگ اکبری با اشاره به هشتاد سال گذشته ایران، از آن به دو بخش سازش و مقاومت یاد کرد و گفت: در چهل سال سازش مردم جز حقارت و تعظیم در مقابل آمریکایی ها چیزی ندیدند اما در چهل ساله مقاومت علی رغم وجود هشت سال جنگ تحمیلی و سالیان سال تحریم و ارعاب نظامی، امروز در استقرار سیاسی و عزت سیاسی در منطقه بی نظیر هستیم.

وی از نمایندگان مجلس خواست که تصویب طرح شفافیت آرا در مجلس را به عقب نیندازند و آنرا حق مردم دانست که بدانند نمایندگانشان در مجلس چه طرح هایی را رای مثبت یا منفی می دهند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شیروان، شکست اقتصادی و خلع اراده آمریکا را در مجلس سالم، دولت کارآمد، مبارزه با فساد و خرید کالای ایرانی دانست.

انتهای پیام/ حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک