سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ساعت ۹:۴
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خبر داد:

بهره مندی ۳۲۶۷ مددجوی کمیته امداد از دوره‌های فنی و حرفه‌ای در خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی هفت‌ماهه امسال ۳۲۶۷ مددجوی جوان و مستعد این نهاد از دوره‌های آموزشی و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.
بهره مندی ۳۲۶۷ مددجوی کمیته امداد از دوره‌های فنی و حرفه‌ای در خراسان شمالی ,

به گزارش عصراترک، مجید الهی راد بابیان اینکه دوره‌های آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اساسی‌ترین عوامل در پیشگیری از ورشکستگی طرح‌های اشتغال است، یادآور شد: این نهاد طی سال گذشته نیز برای بیش از سه هزار مددجو دوره آموزشی برگزار کرد.


وی بابیان اینکه این آموزش‌ها درزمینهٔ های پایدارسازی و توسعه طرح‌ها، مهارت‌آموزی و سطح مقدماتی برگزار شد، افزود: دوره‌های آموزشی درزمینهٔ های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی و خدمات برگزارشده است.


الهی راد در ادامه بابیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیته امداد ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان مددجویان است، بیان کرد: بر این اساس این نهاد در تلاش است دوره‌های آموزش کارآفرینی را در قالب سرفصل آموزش‌های مقدماتی اشتغال برای مددجویان مستعد اشتغال و دانش آموزان تحت حمایت برگزار کند.


مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی در ادامه شناسایی استعدادها، ارائه و تقویت آموزش‌های مرتبط بااستعداد شناسایی‌شده، مشاوره شغلی و پرداخت تسهیلات به مددجو را از مراحل توانمندسازی مددجویان دانست و افزود: علاوه بر این هم‌اکنون طرح راهبران شغلی نیز با کمک‌کار آفرین توانمند این استان در حال اجرا است.


وی بابیان اینکه این نهاد طی سال گذشته موفق به اجرای دو هزار و ۳۶۵ طرح اشتغال بااعتبار بیش از ۷۸ میلیارد تومان شده است، افزود: همچنین طی هفت‌ماهه امسال نیز توانسته هزار و ۴۳۵ طرح اشتغال بااعتبار .حدود ۶۰ میلیارد تومان برای مددجویان اجرایی کند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک