چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ساعت ۱۳:۱۰
مسئول بسیج اقشار سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی:

گسترش شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه اشتغال جوانان دارد

مسئول بسیج اقشار سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به اینکه در عصر فناوری و اطلاعات قرار داریم، گفت: با گسترش شرکت های دانش بنیان می توان تولید ثروت را رقم زد و در جهت توسعه و گسترش اشتغال جوانان گام های مثبتی برداشت.
گسترش شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه اشتغال جوانان دارد,

به گزارش عصر اترک،عین الله حاتمی، مسئول بسیج اقشار سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی در ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری اظهار کرد: امروزه با استفاده از ظرفیت نخبگان، جوانان، مبتکران و مخترعان گام های بزرگی را در جهت پیشرفت می توان برداشت.

 

وی با بیان اینکه بسیج علمی و فناوری ظرفیت ها را پای کار آورده است، گفت: گام برداشتن در جهت توسعه صنایع کوچک، بازدهی بیشتری را به ارمغان خواهد داشت.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوالائمه (ع) استان در امور اقشار با اشاره به اینکه دنیای امروز، عصر فناوری و اطلاعات و ارتباطات است، افزود: با گسترش شرکت های دانش بنیان می توان تولید ثروت را رقم زد و در جهت توسعه و گسترش اشتغال جوانان گام های مثبتی برداشت.

 

این مقام مسئول ظرفیت های موجود را غنی برشمرد و خاطر نشان کرد: راه جلوگیری از هدر رفت منابع و زمان،  توجه به علم و دانش است چراکه با توسعه دانش می توان ظرفیت ها را نیز به کار گیری کرد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک