جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۶:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۰۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ساعت ۲۰:۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی :

پیروزی در دفاع مقدس با حضور مقتدرانه بسیجیان به دست آمد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی با بیان اینکه دفاع مقدس دوران پرافتخاری است،گفت: حضور مقتدرانه ملت شریف ایران و بسیجیان باعث شد تا یک وجب از خاک میهن اسلامی به دشمن واگذار نشود.
پیروزی در دفاع مقدس با حضور مقتدرانه بسیجیان به دست آمد,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم  سید عابس حسینی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی  با حضور در تجمع بزرگ بسیجیان شهر سنخواست استان خراسان شمالی بابیان این‌که بسیج از ابتدای تشکیل، میدان‌دار تمامی عرصه‌ها بوده است، اظهارکرد: چهل سال خدمت گزاری این نهاد مردمی در کشور جای تقدیر دارد، امام خمینی (ره) بسیج را بنیان‌گذاری کرد و ثمره تأثیرگذار آن اکنون در داخل و خارج از کشور مشهود است.
حسینی  بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه رشادت و دلاورمردی های مردم ایران به پیروزی رسید، اظهار داشت: انقلاب کردن آسان ولی انقلابی ماندن سخت است، دلیل پایداری انقلاب اسلامی ایران تاکنون نیز انقلابی ماندن مردم بسیجی ایران است.
وی بسیج را یادگار امام خمینی (ره) و کلید حل مشکلات عنوان کرد و گفت: حضور مقتدرانه بسیجیان باعث حفظ، دوام و قوام این نظام می‌شود، دوران دفاع مقدس نیز پرافتخارترین دوره تاریخ ایران است که حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی به دشمن واگذار نشد که این مساله به دلیل حضور مقتدرانه ملت شهیدپرور و بسیجی کشورمان در جبهه‌های حق علیه باطل بود.
انتهای پیام/تقی زاده

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک