یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۴۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ساعت ۱۱:۵۶

قوچان نژاد: تیم ملی والیبال بدون دغدغه باید برای المپیک آماده شود

رئیس هیئت والیبال خراسان گفت: پیش از این قرار بود لیگ برتر والیبال حدود ۲۰ روز تعطیل شود و حالا کمی بیشتر شده که مشکلی به وجود نخواهد آمد.
قوچان نژاد: تیم ملی والیبال بدون دغدغه باید برای المپیک آماده شود,

جبار قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تعطیلی لیگ برتر والیبال برای آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: مهمترین دغدغه همه اهالی والیبال در سال جاری، مسابقات انتخابی المپیک و صعود تیم ملی به المپیک 2020 است. تیم ملی باید به بهترین شکل ممکن برای این مسابقات آماده شود.

رئیس هیئت والیبال خراسان ادامه داد: پیش از این قرار بود لیگ برتر حدود 20 روز تعطیل شود و حالا کمی بیشتر شده که مشکلی به وجود نخواهد آمد. کسب جواز حضور در المپیک به جامعه والیبال آرامش خواهد داد.

وی گفت: با ادامه دار شدن لیگ ممکن بود که ملی پوشان دچار مصدومیت شوند،‌ هرچند که فرهاد قائمی دچار آسیب‌دیدگی شد و به انتخابی المپیک نمی‌رسد ولی اولویت در سال جاری، تیم ملی است و تیم ملی بدون دغدغه باید برای المپیک آماده شود.

قوچان‌نژاد در مورد بازگشت داورزنی به فدراسیون والیبال گفت: او 12 سال در فدراسیون والیبال و سپس بدنه وزارت ورزش بوده و مشکلات ورزشکاران و باشگاه‌ها را درک می‌کند. داروزنی با جذب اسپانسرهای قوی، تیم کاری موثر و کمک استان‌ها می‌تواند شرایط والیبال را بهتر کند.

او در پایان تصریح کرد: فدراسیون والیبال از اسپانسرهای خود، درآمدهای هنگفتی کسب می‌کند. من از رئیس فدراسیون تقاضا می‌کنم قسمتی از این بودجه را به هیئت استان‌ها اختصاص دهد تا برای توسعه کانون‌ها و استعدادیابی مصرف شود.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک