پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۴۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ساعت ۱۵:۴۷
امام جمعه بجنورد:

کاندیداهای انتخابات از تخریب یکدیگر خودداری کنند

امام جمعه بجنورد با اشاره به آغاز نام نویسی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری همزمان با دهم آذرماه گفت: کاندیدهای انتخابات از تخریب یکدیگر خودداری کنند.
کاندیداهای انتخابات از تخریب یکدیگر خودداری کنند,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه بجنورد در محل مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات همزمان با سالروز شهادت آیت الله مدارس است و بنابراین کاندیداها باید ایشان را الگوی خود قرار بدهند.

حجت الاسلام یعقوبیآیت الله مدرس را نمادی از یک نماینده ظلم ستیز، حق گو و مسلمان دانست که هیچگاه بنده پول، مقام و عنوان نشد و همیشه به استقلال کشور می اندیشید.

وی خطاب به کاندیداهای انتخابات مجلس گفت: از تخریب یکدیگر خودداری کنید چراکه افرادی که می خواهند با نردبان تخریب بالا بروند به جایی نمی رسند.

 نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد: در مرتع آبروی دیگران چریدن کار خوبی نیست و نباید شور مقام مستتان کند.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: برخی شتاب زده اند، شور مقام گیجشان کرده است و خیلی زود تخریب و کوبیدن را آغاز کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اغتشاشات اخیر را برنامه ریزی شده از سوی دشمن عنوان کرد و گفت: به خواست خدا این اغتشاشات از تهدید به فرصتی برای نظام اسلامی تبدیل شد.

وی خسارت های ۴۸ ساعتی که آشوبگران دست به اغتشاش زدند را به اندازه ۸ ماه فتنه سال ۸۸ اعلام کرد و افزود: این تهدید با هنر بسیج نیروهای نظامی و انتظامی و مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری به فرصت تبدیل شد

خطیب جمعه بجنورد با بیان اینکه مردم می دانند در کشور چه می گذرد و عاقل، فداکار و درصحنه هستند، خاطرنشان کرد: مردم ما فتنه سوزی کردند و این حماسه فصل دیگری را در انقلاب اسلامی رقم زد.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه در تصمیم گیری های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جامعه، که مردم در آن دخیل هستند باید با تامل وارد شد، خاطرنشان کرد: شتابزدگی در تصمیم گیری های مهم پیامدهای ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/گ

 

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک