شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۴۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ساعت ۹:۹
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی اعلام کرد:

بجنورد، میزبان جام باشگاه های کشتی جهان می شود

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی اعلام کرد: بجنورد میزبان ششمین دوره رقابت های جام باشگاه های آزاد و فرنگی جهان می شود.
بجنورد، میزبان جام باشگاه های کشتی جهان می شود,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، کوروش بهادری، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین دوره رقابت های جام باشگاه های کشتی آزاد و فرنگی جهان در روزهای 25 تا 30 آذر ماه جاری در محل سالن ورزشی دانشگاه بجنورد برگزار خواهد شد.

 

وی گفت: فدراسیون کشتی از 16 کشور برای حضور در این رقابت ها دعوت کرده است که تا به کنون کشورهای چین، ارمنستان، آذربایجان و گرجستان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

 

بهادری افزود: احتمال دارد که کشور روسیه نیز در این رقابت ها اعلام آمادگی کند.

 

وی در ادامه با یادآوری این مطلب که در ابتدا با دستور استاندار تصمیم بر این شد که این مسابقات در شهر آشخانه برگزار شود، اظهار کرد: با توجه به اعلام هواشناسی که برای روزهای 25 تا 30 آذر ماه افزایش سردی هوا پیش بینی شده است، این تصمیم تغییر کرد و شهر بجنورد به عنوان محل برگزاری مسابقات انتخاب شد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان در خاتمه گفت: بر اساس حکم رییس فدراسیون کشتی، استاندار خراسان شمالی به عنوان رییس ستاد این مسابقات منصوب شد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک