پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ساعت ۱۵:۴۶
شهردار جدید بجنورد اعلام کرد:

شهرداری بجنورد الکترونیکی می شود/قرارداد پیمانکار کشتارگاه بجنورد فسخ شد

شهردار جدید بجنورد گفت: طی یک ماه آینده سیستم امور اداری شهرداری بجنورد تمام الکترونیکی خواهد شد.
شهرداری بجنورد الکترونیکی می شود/قرارداد پیمانکار کشتارگاه بجنورد فسخ شد,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، هادی زارعی، شهردار بجنورد امروز ظهر در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد اظهار کرد: در حال حاضر مهمترین موضوعی را که به طور جدی در دستور کار قرار داده ام و آن را پیگیری می کنم مسئله جلب مشارکت سرمایه گذاران به منظور اجرای پروژه های شهری در بجنورد است.

زارعی گفت: در همین زمینه ستاد درآمد شهرداری بجنورد را تشکیل داده ام و با حضور چند نفر از سرمایه گذاران از جمله سرمایه گذاران پروژه های هماگ، طلای سفید و بابا امان جلساتی را برگزار کرده ایم.

وی همچنین به الکترونیکی کردن سیستم شهرداری بجنورد برای انجام امور شهری و مراجعات مردمی اشاره و اعلام کرد: از ماه آینده سیستم اداری شهرداری بجنورد به طور کامل الکترونیکی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این در حالی است که طی یک سال و نیم گذشته این سیستم می بایست الکترونیکی می شد اما شهرداری های مناطق بجنورد زیربار این مسئله نمی رفتند.

زارعی درباره کشتارگاه صنعتی بجنورد نیز عنوان کرد: با توجه به اینکه ادامه مشارکت با پیمانکار این کشتارگاه امکانپذیر نبود چون مقاومت های انجام می شد، بنابراین بر اساس مصوبه کارگروه اقدام استان، قرارداد با پیمانکار فعلی فسخ شد.

وی افزود: در حال حاضر این کشتارگاه با نیروهای سلاخ در این کشتارگاه به فعالیت خود ادامه می دهد تا پیمانکار جدیدی انتخاب شود.

شهردار بجنورد در خاتمه درباره وضعیت کمپوست نیز بیان کرد: موازی کاری سازمان پسماند شهر بجنورد و سازمان پسماند استان مشکلاتی را بوجود آورده بود که درصدد هستم با گفت و گو با استانداری سهم شهرداری بجنورد را از سهام کمپوست استان جداسازی شود و شهرداری بجنورد به طور مستقل دفن و جمع آوری زباله های شهر بجنورد را مدیریت کند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک