دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ساعت ۱۵:۲

طرح پوشش بیمه تامین اجتماعی کشاورزان خراسان شمالی تدوین شد

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تدوین و تهیه طرح پوشش بیمه تامین اجتماعی کشاورزان استان خبر داد و گفت: این طرح به منظور اخذ مصوبه به کارگروه شنبه های تولید استان ارائه خواهد شد.
طرح پوشش بیمه تامین اجتماعی کشاورزان خراسان شمالی تدوین شد,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، علی بهنام فر، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی در جمع خبرنگاران در این باره اظهار کرد: پس از دستور استاندار، طرح توسعه بیمه تامین اجتماعی کشاورزان و کارگاه های کشاورزی استان تدوین و تهیه شده است.

بهنام فر افزود: در این طرح، مسائل قانونی، تکالیف دستگاه های اجرایی ذی ربط، ضرایب پوشش بیمه ای کشاورزان و راهکار های اجرایی لحاظ و تعریف شده اند.

وی گفت: این طرح به منظور اخذ مصوبه اجرایی به کارگروه شنبه های تولید برای ارزیابی و بررسی ارائه خواهد شد.

وی درباره بیمه باغات انگور در استان نیز اعلام کرد: طی دو سال گذشته سطح بیمه باغات انگور در استان از چهار هزار هکتار به 16 هزار هکتار رسیده است.

بهنام فر با یادآوری این مطلب که 95 درصد حق بیمه باغات انگور در استان از محل تامین اعتبارات استانی پرداخت می شود و پنج درصد دیگر از حق بیمه توسط خود باغدار باید پرداخت شود، اعلام کرد: در سال جاری تاکداران استان تا پایان آذر ماه برای بیمه باغات انگور خود مهلت پرداخت حق بیمه را دارند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک