دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۳:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ساعت ۱۱:۴۳
مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان شمالی خبر داد:

تخلفات گرانفروشی در خراسان شمالی به ۵۰۰ پرونده رسید

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان شمالی با بیان اینکه از آغاز بازرسی های تاکنون 500 پرونده گرانفروشی در استان تشکیل شده، گفت: محکومیت دومیلیارد و 500 میلیون ریال برای متخلفین لحاظ شده است.
تخلفات گرانفروشی در خراسان شمالی به 500 پرونده رسید,

سید جواد سیدالموسوی، مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با تاکید بر تشدید بازرسی ها و نظارت از ابتدای آغاز طرح گرانی بنزین اظهار کرد: گشت های بازرسی در سطح خراسان شمالی در شیفت های کاری تعیین شده در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: تیم های بازرسی مشترک، متشکل از بازرسین تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان فعال هستند و در صورت مشاهده هر گونه گران فروشی با آنان برخورد می شود.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان با بیان اینکه گشت های بازرسی در قالب 165 تیم بیش از یک هزار و 200 بازرسی انجام داده اند، افزود: پرونده های گران فروشی طی این مدت به تعزیرات ارسال شده و به صورت آنی و لحظه ای در حال رسیدگی هستند.

وی از تشکیل 500 پرونده متخلف در گران فروشی در خراسان شمالی بعد از افزایش قیمت بنزین خبر داد و گفت: مبلغ دومیلیارد و 500 میلیون ریال محکومیت نقدی برای متخلفین لحاظ شده است.

سیدالموسوی بیان داشت: پرونده ها تشکیل شده در حوزه های خواروبار، پوشاک، لوازم خانگی، نانوایی، قصابی، ناوگان حمل و نقل بوده که عمده تخلفات آنها شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور، شکایت مشتری به ثبت رسیده است.

این مقام مسئول خبر داد: در صورت اعلام شکایت یا مواجه با هر گونه گران فروشی در سطح استان با متخلف برخورد جدی می شود.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک