یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ساعت ۱۲:۶
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

پرداخت ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از صندوق امداد ولایت

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی امسال ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان و نیازمندان پرداخت‌شده است.
پرداخت ۳۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از صندوق امداد ولایت,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد بابیان اینکه طی امسال ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان و نیازمندان پرداخت‌شده است افزود: این تسهیلات در قالب وام اشتغال‌زایی و توانمندسازی، کارگشایی، تعمیر و ساخت مسکن شهری و روستایی، ودیعه مسکن و سیل به مددجویان و نیازمندان پرداخت‌شده است.


وی یادآور: وام‌های اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان تا سقف ۳۰ میلیون تومان، وام‌ تعمیر و ساخت مسکن شهری و روستایی برای نیازمندان و مددجویان تا سقف ۱۵ میلیون تومان و هم‌چنین وام کارگشایی تا سقف ۵ میلیون تومان و تسهیلات سیل نیز تا سقف دو میلیون تومان با ضمانت آسان به متقاضیان با اقساط ۵۰ ماهه پرداخت می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: طی امسال بیش از هفت هزار نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت بهره‌مند شدند.


وی گفت: طی امسال بیش از پنج هزار وام کارگشایی،۳۷۰ وام اشتغال‌زایی،۷۰۳ وام مسکن و همچنین حدود هزار مورد تسهیلات سیل نیز از این صندوق به نیازمندان پرداخت‌شده است.


مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بیان کرد: صندوق امداد ولایت نمونه بارز بانکداری اسلامی بوده و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری و اقدامات انجام‌یافته این صندوق به‌عنوان یک مبنای بانکداری اسلامی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک