شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰/۱/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ساعت ۱۲:۱۷
امام جمعه بخش خبوشان فاروج

بصیرت بی نظیر امت حزب الله فتنه دشمنان را مغلوب کرد

امام جمعه بخش خبوشان فاروج گفت: بصیرت بی نظیر امت حزب الله فتنه دشمنان را مغلوب کرد.
بصیرت بی نظیر امت حزب الله فتنه دشمنان را مغلوب کرد,نماز جمعه+حجت السلام حسن زاده+خبوشان+امام جمعه بخش خبوشان+خطبه های نماز جمعه

به گزارش عصر اترک، حجت السلام والمسلمین حسن‌زاده، در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه اظهار کرد: کیاست و تیزبینی سکاندار انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در فتنه ۹۸ دشمنان را ناکام گذاشت.

وی در ادامه گفت: فتنه ای که سالیان سال توسط دشمنان این مرزوبوم  برنامه‌ریزی شده بود ظرف ۷۲ ساعت با تیزبینی و بصیرت بی نظیر امت حزب الله و همکاری نیروهای نظامی،انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) منکوب و مغلوب و از تهدید به فرصت تبدیل شد.

خطیب جمعه خبوشان بیان کرد: آمریکا از سال ۲۰۰۳ و پس از سقوط صدام متوجه ناکامی های خود در عراق شد و از آن روز بیش از ۱۶ سال است که به دنبال از بین بردن حکومت شیعی در عراق است.

وی خاطر نشان کرد : آمریکا یک روز با ورود گروه های تکفیری، در رأس آن‌ها داعش و یک روز نیز به وسیله کهنه کار پیرسیاست "جوبایدن" با مطرح کردن نظریه تجزیه عراق به سه کشور عربی شیعی، عربی سنی و کردی سعی در از بین بردن عراق دارد.

حجت السلام حسن زاده گفت : باید مردم عراق به ویژه جوانان این کشور هوشیار باشند و با تاسی از منویات مرجعیت شیعه آیت الله سیستانی بار دیگر آمریکا و صهیونیسم را در این فتنه مایوس و ناامید سازند، کما اینکه حضور با بصیرت مردم در طی تاریخ همراه با رهبری مرجعیت شیعه بارهای بار دشمنان را ناکام کرده است.

امام جمعه خبوشان در ادامه سخنانش گفت: گرامی میداریم یاد و خاطره استاد اخلاق سومین شهید محراب حضرت آیت الله دستغیب امام جمعه فقید شیراز را که به حق اخلاق کریمه و قلم گویای ایشان نامش را بر تارک تاریخ شیعه درخشان کرده است.

وی درپایان گفت: یاد و خاطره دانشجویان شهید در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ که به  اعتراض ورود ریچارد نیکسون رئیس جمهور وقت ایالات متحده آمریکا و دریافت دکترای افتخاری حقوق از نوکران مزدور خود در دانشگاه تهران در دانشگاه فنی تهران مظلومانه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند را گرامی می‌داریم.

انتهای خبر/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک