شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ساعت ۸:۳۳

دستور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش برای برکناری دبیر فدراسیون ژیمناستیک!

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان خواستار انتخاب فرد جدیدی برای پست دبیری فدراسیون ژیمناستیک شده است!
دستور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش برای برکناری دبیر فدراسیون ژیمناستیک!,

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اتفاقاتی که در فدراسیون ژیمناستیک رخ می‌دهد همچنان کانون توجه است. در تازه‌ترین اتفاق، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ژیمناستیک، خواستار کنار گذاشته شدن محسن سلیمانی دبیر و محمدمحسن نوری خزانه‌دار این فدراسیون و معرفی افراد جدیدی برای این پست‌ها شده است. در این نامه دلایل این موضوع نیز توضیح داده شده است.

با توجه به نوع کار در معاونت توسعه منابع و مدیریت وزارت ورزش، چنین دستوری در خصوص خزانه‌دار فدراسیون دور از ذهن نیست، چرا که خزانه‌دارها به نوعی با این معاونت همکاری دارند و فعالیت‌های‌شان باید هماهنگ با این معاونت باشد، اما در خصوص دبیر فدراسیون شرایط متفاوت است.

حکم دبیر فدراسیون توسط وزیر ورزش صادر می‌شود و حال سؤال اصلی این است که چرا معاون پشتیبانی وزارت ورزش دستور برکناری را صادر کرده است؟ اگر هم مشکلی باشد، باید این کار از طریق معاونت قهرمانی یا دفتر وزیر صورت بگیرد آن هم نه با نامه رسمی. شاید این نامه اثرات بلاتکلیفی وزارت ورزش در بخش معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای باشد که همچنان پس از استعفای داورزنی، بلاتکلیف مانده و فرد جدیدی برای این مسئولیت معرفی نشده است.

اصولاً فدراسیون‌ها مستقل هستند و اگر چه وزارت ورزش روی آنها نظارت دارد اما اینکه بخواهد به صورت کتبی دستور برکناری یا جابجایی فرد یا افرادی را صادر کند عملاً به معنای دخالت دولت در ورزش است. اگر هم در یک فدراسیون اتفاقات یا احیاناً تخلفاتی از سوی برخی افراد رخ داده باشد این نهادهای نظارتی هستند که به موضوع ورود می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم مستندات لازم در زمینه نامه‌نگاری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش با فدراسیون ژیمناستیک را در اختیار دارد.

 

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک