جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۶:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۰۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ساعت ۸:۵۲

تمدید مهلت ثبت نام در هجدهمین آزمون قرآن کریم خراسان شمالی تا ۲۲ آذرماه

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تمدید زمان ثبت نام در هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا ۲۲ آذرماه سال جاری خبرداد.
تمدید مهلت ثبت نام در هجدهمین آزمون قرآن کریم خراسان شمالی تا ۲۲ آذرماه,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، علی اصغر نودهی با اشاره به اینکه علاقه مندان برای ثبت نامه در این آزمون  از ۲۵ آبان ماه تا  ۱۵آذر ماه سال جاری مهلت داشتند، گفت: با توجه به درخواست های مکرر قرآن آموزان زمان ثبت نام از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تا ۲۲ آذرماه تمدید شد.  

 

نودهی، اظهار داشت: علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس www.quranedu.ir نسبت به ثبت نام خود در هجدهمین دوره از آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اقدام کنند.

 

وی، این آزمون در ۴ گروه امتحانی در قالب ۱۵ رشته شامل گروه حفظ قرآن کریم با ۹ رشته، گروه ترجمه و مفاهیم با ۲ رشته، گروه معارف اهل بیت(ع) با ۲ رشته و گروه آموزش های الکترونیکی با ۲ رشته در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

 

نودهی، ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه بویژه نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت، راهبری آموزش های قرآن و عترت در موسسات و مراکز قرآنی استان و شناسایی و معرفی نخبگان قرآنی  و بروز رسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآنی استان را از اهداف برپایی این آزمون برشمرد.

 

وی، مهلت ثبت نام در آزمون گروه آموزش های الکترونیکی را ۱۵ دی ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: زمان برگزاری این آزمون  ۲۵ و ۲۶ دی ماه سال جاری در خراسان شمالی خواهد بود.

 

نودهی، با بیان اینکه هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و موسسات فرهنگی قرآن و عترت دستگاه های فرهنگی استان برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: نفراتی که موفق به کسب حد نصاب قبولی شوند گواهینامه پایان دوره اعطا  می شود.

 

یادآوری می نماید؛ هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم (مرحله کتبی) سوم بهمن ماه سال جاری در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک