جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۶:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۰۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ساعت ۱۳:۵۲

اجرای طرح ضربتی جمع آوری وانت بارهای غیرمجاز در ورودی های بجنورد

رئیس اداره اجرائیات شهرداری بجنورد گفت: اجرای طرح جمع آوری سد معبردر نقاط مختلف مرکز استان از چند روز گذشته در دستور کارقرار گرفته و وانت بارهایی که در مبادی ورودی بجنورد اقدام به عرضه میوه و تره بارمی کنند جمع آوری می شوند.
اجرای طرح ضربتی جمع آوری وانت بارهای غیرمجاز در ورودی های بجنورد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، احسان هجرتی، رئیس اداره اجرائیات شهرداری بجنورد اظهارکرد: جمع آوری وانت بارها که در ورودی بجنورد میوه فروشی می کنند علاوه برایجاد منظره ای نازیبا در ورودی شهرباعث ایجاد ترافیک و افزایش خطر تصادف می شوند.

هجرتی  با اشاره به اینکه اغلب این وانت بارها بدون مجوز و به صورت غیرقانونی اقدام به فروش در مبادی ورودی می کنند، افزود: به این منظور جمع آوری این وانت بارها در دستورکارقرار گرفته است.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری بجنورد بیان داشت:  درراستای ساماندهی میوه فروش ها  ودست فروش ها  به بازارچه جدید  واقع  درمیدان بارخیابان رسالت مستقر خواهند شد.

وی همچنین از جمع آوری خودروهای فرسوده که در مبادی راه و یا درب مغازه های تعمیرخودرو رهاشده اند خبرداد و خاطرنشان کرد: این خودروها به علاوه تانکرها و سایر وسایلی که چهره شهررا مخدوش و نازیبا کرده اند نیز جمع آوری می شوند.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک