سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۸:۵۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۵:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ساعت ۱۴:۱۲

مهدی: دیدار پیکان - استقلال ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌شود

سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که زمان برگزاری دیدار پیکان و استقلال از هفته چهاردهم لیگ برتر تغییری نکرده است.
مهدی: دیدار پیکان - استقلال ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌شود,

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تغییر کرد و این بازی به جای ورزشگاه شهدای شهر قدس که محل میزبانی دیدارهای خانگی پیکان است، در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ساعت برگزاری این مسابقه از سوی سازمان لیگ ساعت 17:30 اعلام شده بود، با این حال رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد که این بازی از ساعت 16 آغاز می‌شود. موضوعی که دچار سردرگمی شده بود، اما  سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این خصوص گفت: ساعت بازی تغییر نکرده و طبق همان اعلام قبلی ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

مهدی همچنین در خصوص ادعای مطرح شده از سوی باشگاه استقلال مبنی بر اینکه تماشاگرانی که اقدام به خرید بلیت بازی در ورزشگاه شهدای شهر قدس کرده بودند، نسبت به عودت پول خود از طریق سامانه بلیت فروشی اقدام کنند، اظهار داشت: چنین چیزی مطرح نیست و بلیت‌هایی که برای ورزشگاه شهدای شهر قدس خریداری شده بود، در ورزشگاه آزادی معتبر است.

به این ترتیب دیدار پیکان و استقلال از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که تماشاگران می‌توانند با بلیت‌های خریداری شده الکترونیکی به میزبانی ورزشگاه شهدای شهر قدس هم این بازی را در ورزشگاه آزادی از نزدیک تماشا کنند.

 

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک