جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۶:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۲:۰۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس یاداشت | کد خبر: ۲۸۲۴۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ساعت ۲۰:۲۲
یادداشت/از ضرر تولیدکنندگان تا گرانی برای مصرف کنندگان

نگاهی به حلقه گمشده چرایی گرانی لبنیات وگوشت درشهرستان جاجرم

جولان دلالان نبود کشتارگاه صنعتی و کارخانه تولید کنسانتره و کارخانه لبنیات بزرگترین عامل ورشکستگی تولید کنندگان در شهرستان جاجرم درچند سال اخیر بوده وهست
نگاهی به  حلقه گمشده چرایی گرانی لبنیات وگوشت درشهرستان جاجرم,

به گزارش تیم اقتصادی  پایگاه خبری جاجرم دامداران در ردیف همان تولیدکنندگانی قرار می‌گیرند که مقام معظم رهبری با تأکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی رسیدگی به امور آن‌ها را از سوی مسئولان در ابتدای سال‌جاری مورد توجه قرار داده‌اند. دامداران تولید شیر و گوشت و ثبات قیمت‌های بازار را با فعالیت‌هایشان تعیین می‌کنند و حالا مدتی است که در کاهش نظارت دولت و بازشدن دست دلالان برای جولان، در تنگنا قرار گرفته‌اند.

لبنیات یکی از اقلام ضروری و اصلی مصرف خانوار است که نبود آن درسفره غذایی مردم جاجرم بعد از گوشت قرمز درحال حذف شدن وفراموشیست.

حال چگونه است زمانی که ثمره یک سال تلاش یک پروار بند توسط یک فرد دلال، تنها در چند دقیقه با قیمت دلبخواهی یک گروه چندین برابر کمتر قیمت واقعی به علت نیاز دامدار ضالمانه خریداری می‌شود؟؟

 ازطرفی تولید کنندگان شیر و گوشت درشهرستان حتی نمی‌توانند  صد تک تومان  برای فروش محصول خود باتوجه به افزایش هرروزه آذوقه وهزینه تولید دام در ماهای سرد سال افزایش داشته باشند ، دراینجاست که هم مصرف کننده یعنی مردم عادی وهم تولید کننده یعنی دامدار ضرر اقتصادی ومعیشتی را هرروز به علت نبود نظارت متولیان شاهد خواهد بود .

جولان دلالان، نبود کشتارگاه صنعتی و کارخانه تولید کنسانتره و کارخانه لبنیات بزرگترین عامل ورشکستگی تولید کنندگان در این شهرستان درچند سال اخیر بوده وهست به امید آن روز که دوکفه ترازو مساوی وتولید کنند و مصرف کننده همگی راضی باشندبه شرط آنکه مدیران مدیریت کلان  را یاد داشته باشند.

انتهای پیام/

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک