شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۳:۵۲ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۷ - اذان مغرب:۲۰:۰۱:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ساعت ۸:۴۷

موافقت وزیر ورزش با استعفای مدیرعامل استقلال

وزارت ورزش با استعفای مدیرعامل باشگاه استقلال موافقت کرد و تاکید کرد اعضای هیات مدیره تلاش خود را برای بازگرداندن سرمربی ایتالیایی این تیم انجام دهند.
موافقت وزیر ورزش با استعفای مدیرعامل استقلال,

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه آندره استراماچونی به دلیل دریافت نکردن مطالباتش ایران را ترک کرد و تیم استقلال بدون سرمربی دیدار برابر پیکان را برگزار کرد، فشار زیادی از سوی هواداران به مدیریت باشگاه و وزیر ورزش وارد شد.

تعدادی از هواداران استقلال صبح روز دوشنبه با حضور مقابل ساختمان باشگاه استقلال خواستار استعفای امیرحسین فتحی از مدیریت این باشگاه شدند. در همین راستا عنوان شد که امیرحسین فتحی استعفایش را به صورت شفاهی اعلام کرده است. اما این موضوع از سوی خود فتحی تعیین تکلیف نشد.

صبح امروز سه شنبه اما وزارت ورزش اعلام کرد با استعفای وی موافقت شده است.

مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش در این مورد گفت: مسعود سلطانی فر  وزیر ورزش وجوانان با استعفای فتحی موافقت کرده  و آن را برای هیات مدیره باشگاه جهت تعیین جانشین وی ارجاع نموده است.

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان گفت : آقای وزیر همچنین از هیات مدیره خواست تا هر چه سریعتر  با پیگیری و استمرار اقدامات صورت گرفته برای بازگشت سرمربی ایتالیایی استقلال، تلاش های همه جانبه خود را ادامه دهند و موجبات رضایت هواداران را بیشتر فراهم کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک