شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۳:۵۲ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۷ - اذان مغرب:۲۰:۰۱:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ساعت ۸:۴۵

پایان چادرنشینی خانواده‌های سیل‌زده آق‌قلا تا آخر آذر/جلوی خروج مصالح ‌از گلستان گرفته شد

استاندار گلستان گفت: تمامی چادرها در مناطق سیل‌زده برچیده شده و فقط ۵ چادر در شهرستان آق‌قلا وجود دارد که بر اساس تعهد پیشین تا پایان آذر منازل مسکونی این خانواده‌ها نیز تحویل داده خواهد شد.
پایان چادرنشینی خانواده‌های سیل‌زده آق‌قلا تا آخر آذر/جلوی خروج مصالح ‌از گلستان گرفته شد,

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، هادی حق‌شناس شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگویی خبری درباره آخرین وضعیت بازسازی مناطق سیل‌زده استان گلستا اظهارداشت: عملیات پی کنی 92 درصد واحدهای آسیب‌دیده از سیل انجام شده است و 50 درصد واحدها نیز به مرحله سقف رسیده‌اند.

وی گفت: تلاش ما براین است تا پایان امسال تمامی واحدهای مسکونی سیل‌زدگان را به صاحبان آنها تحویل دهیم.

استاندار گلستان ادامه داد: تمامی چادرها در مناطق سیل‌زده برچیده شده و فقط 5 چادر در شهرستان آق‌قلا وجود دارد که بر اساس تعهد پیشین تا پایان آذر منازل مسکونی این خانواده‌ها نیز تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: با توجه به نیاز مصالح برای ساخت واحدهای مسکونی سیل‌زدگان دستور ممنوعیت خروج مصالح از استان صادر شده و روند رو به بهبود است.

حق‌شناس با اشاره به لایروبی رودخانه‌های استان هم گفت: به‌رغم مشکلات اعتباری تاکنون 55 کیلومتر از مسیر 200 کیلومتری رودخانه قره‌سو و 85 کیلومتر از مسیر 715 کیلومتری گرگانرود لایروبی شده و ادامه این لایروبی‌ها در حال انجام است.

وی درباره مرمت راه‌ها در مناطق سیل‌زده استان نیز بیان داشت: در 97 نقطه از راه‌های استان بر اثر سیلاب بریدگی ایجاد شده بود که 95 مورد اصلاح شده و 2 مورد پل و کانال با همکاری پیمانکاران آب منطقه‌ای ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/582/ش

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک