چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۴۱ - اذان مغرب:۱۹:۲۷:۴۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ساعت ۸:۵۲

۷۰ درصد بیماران دیالیزی استان ، در انتظار پیوند کلیه

مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: 70 درصد بیماران دیالیزی خراسان شمالی در انتظار پیوند کلیه هستند و 30 درصد باقی مانده شرایط دیالیز ندارند.
70 درصد بیماران دیالیزی استان ، در انتظار پیوند کلیه,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مهری فرشاد، مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی  اظهار کرد: در حال حاضر 273 بیمار دیالیزی و 283 بیمار پیوندی تحت پوشش این دانشگاه هستند.

 

وی افزود: خدمات دیالیز ، آزمایشات دوره ای و دیگر خدمات مورد نیاز بیماران دیالیزی با حذف فرانشیز و به طور رایگان انجام می شود.

 

این مقام مسئول با بیان این که 90 درصد هزینه درمان بیماران پیوندی را بیمه و 10 درصد آن را خود بیمار تقبل می کند، اظهار داشت: معاونت غذا و دارو بیمارانی را که توانایی پرداخت 10 درصد هزینه های دارویی را ندارند، حمایت کرده و این بیماران می توانند از تخفیفات دارویی بهره مند شوند.

 

وی یادآور شد: عمل پیوند کلیه در استان انجام نمی شود و بیماران با هماهنگی انجمن حمایت از بیماران کلیوی به مشهد و تهران اعزام می شوند.

 

انتهای پیام/ 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک