سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۳/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۰۲:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ساعت ۱۳:۲۲

دادستان جاجرم علیه مسؤولین درمانی این شهر اعلام جرم کرد

دادستان عمومی و انقلاب جاجرم از اعلام‌جرم علیه مسؤولین مراکز درمانی این شهرستان در پی وقوع حادثه منجر به مرگ طفلی ۹ ساله خبر داد.
دادستان جاجرم علیه مسؤولین درمانی این شهر اعلام جرم کرد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، فیروزجایی بابیان جزئیات تازه از حادثه  استخر بیمارستان شهرستان جاجرم که متعاقب غرق شدن سجاد ۹ ساله، از سوی برخی رسانه‌ها استخر مرگ نام گرفت از تشکیل پرونده قضایی و اعلام‌جرم علیه برخی مسؤولین درمانی مقصر در این رویداد ناگوار خبر داد.

 

وی با اشاره به اینکه ماهیت و  ابعاد مختلف بروز این حادثه بررسی‌شده و تحقیقات تکمیلی کماکان ادامه دارد، رعایت نشدن اصول و نکات و بایسته‌های  ایمنی از جمله عدم‌فنس کشی و نیز  عدم نصب علائم هشداردهنده در محدوده  استخر بیمارستان موجب گردید علیه متولیان امر اعلام‌جرم گردد.

 

«فیروزجایی» بابیان اینکه پرونده متشکله در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب جاجرم مطرح رسیدگی می‌باشد؛ در خصوص فرایند دادرسی به اتهامات طرح‌شده در این  پرونده گفت: البته متهمان به دادسرای جاجرم احضار شده‌اند و این موضوع به‌دقت در حال بررسی است.

 

 به گفته دادستان عمومی و انقلاب جاجرم، شنبه گذشته مادری اهل  روستای اصغرآباد از توابع شهرستان گرمه با فرزند  پسر ۹ ساله خود به نام‌سجاد، جهت انجام آزمایش‌های پزشکی خود وارد محوطه بیمارستان جاجرم می‌شود و با مراجعه مادر به داخل بیمارستان پسر ۹ ساله در محوطه بیمارستان منتظر بازگشت مادر می‌ماند که متعاقباً  پس از انجام آزمایش، مادر طفل متوجه ناپدید شدن کودک خود می‌شود که بعد از مدتی بدن بی‌جان او را از استخر بیمارستان خارج می‌کنند که این کودک علیرغم  اقدامات پزشکی جان می‌سپارد.

 

دادستان عمومی و انقلاب جاجرم پس از تشکیل پرونده دستور تخلیه این استخر را که گفته می‌شود عمقی حدود   ۸۰ تا ۹۰ سانتی‌متر  دارد را صادر کرد.

 

به نظر می‌رسد هدف از ایجاد این استخر، ذخیره آب برای آبیاری فضای سبز بیمارستان بود.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک