چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۴۱ - اذان مغرب:۱۹:۲۷:۴۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ساعت ۸:۳۱
مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی خبر داد:

رشد ۱۲ درصدی مشارکت مردمی و خدمات بهزیستی

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: مشارکت های نقدی، غیرنقدی و خدمات بهزیستی در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۲ درصدی داشته است.
رشد ۱۲ درصدی مشارکت مردمی و خدمات بهزیستی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، اسماعیل قربانی، مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی اظهار داشت: طی ۶ ماه نخست امسال مشارکت مردم استان افزایش مطلوبی داشته اما پیش بینی بیش از این مبالغ بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه هدف بهزیستی افزایش کمک های مردمی است، افزود: برای تحقق این هدف، قصد داریم تا با اجرای برنامه های مختلف از جمله کمپین های مشارکتی، جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی با استفاده از برنامه های جانبی مانند اجرای موسیقی‌ و تئاتر خیابانی با موضوعیت یاری رسانی، کمک های مردمی را افزایش دهیم.

 

قربانی با تاکید بر این که مجموعه بهزیستی خراسان شمالی برای تحقق اهداف خود نیازمند مشارکت های مردمی است، خاطرنشان کرد: اداره کل بهزیستی کمک های مردمی را مدیریت می کند و بستری را فراهم کرده تا با تکیه بر کرامت انسانی و توانمندسازی افراد آسیب پذیر شهرستان در چارچوب نظام حمایت اجتماعی، فضای مناسبی برای آن ها مهیا شود و بدون شک برای توسعه رفاه و عدالت اجتماعی نقش فعال مشارکت های مردمی بسیار اهمیت دارد.

 

انتهای پیام/ ر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک