چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۴/۸/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۴۱ - اذان مغرب:۱۹:۲۷:۴۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ساعت ۸:۳۵

توسعه گردشگری الکترونیک به پویایی و رونق گردشگری در خراسان شمالی کمک می‌کند

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با بیان اینکه توسعه گردشگری الکترونیک به پویایی و رونق گردشگری کمک می‌کند، گفت: در سال‌های اخیر با استفاده از فناوری و تکنولوژی‌های حوزه گردشگری، شمار گردشگران خارجی به استان افزایش پیدا کرده است.
توسعه گردشگري الکترونيک به پويايي و رونق گردشگري در خراسان شمالي کمک مي‌کند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، حبیب یزدان پناه در نشست تخصصی با عنوان "گردشگری الکترونیک" که در حاشیه نمایشگاه پژوهش و فناوری استان برگزار شد، بر ضرورت ارائه خدمات گردشگری در بستر تکنولوژی تأکید کرد.

 

یزدان پناه با اشاره به مزایای گردشگری الکترونیک گفت: گردشگر و مسافر با استفاده از این ظرفیت و دسترسی به تمام اطلاعات موردنیاز، بهترین انتخاب را برای مقصد سفر خود انجام می‌دهد و در هزینه و وقت خود صرفه‌جویی می‌کند.

 

او با بیان اینکه آینده مشاغل و دنیای سفر به‌طور حتم وابسته به کسب‌وکارهای الکترونیکی خواهد بود، تصریح کرد: بنابراین فعالان حوزه گردشگری در استان نیز باید همسو و همگام با این تغییرات، فعالیت‌های خود را ادامه دهند.

 

او عنوان کرد: توسعه گردشگری الکترونیک در سال‌های اخیر، پای گردشگران بسیاری را به خراسان شمالی باز کرده است، به‌طوری‌که تعداد انگشت‌شمار توریست‌های خارجی در سال‌های گذشته که به بازدید روستای گردشگری روئین می‌آمدند، اکنون به بالای 100 نفر در سال رسیده است.

 

انتهای پیام/ ر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک