شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ساعت ۱۲:۸
امام جمعه بخش خبوشان فاروج:

حوزه و دانشگاه به منزله دو بال برای حرکت و پیشرفت نظام اند

امام جمعه بخش خبوشان فاروج گفت: حوزه و دانشگاه به منزله دو بال برای حرکت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب و تمدن سازی اسلامی هستند.
حوزه و دانشگاه به منزله دو بال برای حرکت و پیشرفت نظام اند,

به گزارش عصر اترک، حجت السلام والمسلمین حسن‌زاده، در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه این هفته با بیان اینکه سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه باید به معنای واقعی آن مورد توجه و عنایت قرار بگیرد، اظهار کرد: حوزه و دانشگاه به منزله دو بال برای حرکت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب و تمدن سازی اسلامی هستند.

 

وی در ادامه گفت: لازم است که علما، فرهیختگان حوزه و اندیشمندان دانشگاه تا سیره عملیه امام راحل و مقام معظم رهبری را عملی نمایند.

 

حجت‌ السلام حسن زاده گفت: پر واضح است که دشمنان از قدرت دانشمندان ما در هراسند و نمونه آن را میتوان پروفسور مسعود سلیمانی دانشمند در بند آمریکایی‌ها اشاره کرد که وقتی سخن از مقالات ایشان در باب سلول‌های بنیادین به میان می آمد چهره هیئت حاکمه آمریکایی سرخ و برافروخته می شد.

 

وی گفت: سردمداران غرب از ترس گسترش اسلام در کشور نیجریه این مرد بزرگ را حبس کردند،  جنایت وهابیت و صهیونیست ها بر شیخ ابراهیم زکزاکی نباید پوشیده بماند و این سید مظلوم در اوج مظلومیت در زندان‌های مخوف دولت جبار نیجریه مظلومانه به شهادت برسد.

 

حجت السلام حسن زاده در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد:  ما از مجامع بین المللی، سازمان ملل، کنفرانس اسلامی و دولتمردان جمهوری اسلامی انتظار داریم تا در راستای آزادی و مداوای سریع شیخ زکزاکی اقدام نمایند و بدانند که هرگونه تغافل و تسامح از رهبر شیعیان نیجریه مورد اغماض نخواهد بود.

 

انتهای خبر/م.شادکام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک