شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۲۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ساعت ۱۶:۵۷
امام جمعه آشخانه مطرح کرد:

اصلح کسی است که با مدیریت جهادی و بدون منت و حقوق نجومی خدمت کند

امام جمعه آشخانه با اشاره به ویژگی های کاندیدای اصلح، گفت: اصلح کسی است که درک و فهم و تحلیل درستی از مسائل کشور و جهان اسلام و نقشه های دنیای کفر و نظام سلطه داشته باشد و با مدیریت جهادی و انقلابی و بدون منت و حقوق نجومی به مردم خدمت کند.
اصلح کسی است که با مدیریت جهادی و بدون منت و حقوق نجومی خدمت کند,

به گزارش عصراترک از مانه و سملقان حجت الإسلام احمدزاده،امام جمعه آشخانه در خطبه های نمازجمعه ۲۲ آذر با اشاره به روز ۲۷ آذر شهادت دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، گفت: باید حوزه های علمیه و دانشگاهها مرکز ساخت انسان باشند و از حوزه های علمیه یک عالم دینی به تمام معنا و متعهد بیرون بیاید.


وی با بیان اینکه جامعه معلم و دانشجویی نمی خواهد که ایدئولوژی تسلیم و سازش دارند، اظهار کرد: دانشگاه باید مرکز انسان سازی باشد چرا که انسان حاضر نمی شود که کشور خود را به غیر انسان تسلیم کند.


احمدزاده، با اشاره به اینکه بهترین نقشه راه برای تحقق اهداف هفتگانه گام دوم انقلاب اسلامی، حوزه و دانشگاه است، تصریح کرد: حوزه و دانشگاه باید سرچمشه آموزش علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی و عزت در روابط خارجه باشند.


خطیب نماز جمعه آشخانه با اشاره به پیام دلنشین و نورانی رهبر معظم انقلاب به اجلاس نماز، گفت: نماز از جمله  نعماتی است که در میان نعمت های بزرگ خداوند برجستگی های نمایانی دارند که می تواند اهل تامل را به شگفتی برساند.
وی ادامه داد: خداوند این نعمت بزرگ را به ما هدیه داده تا با آن جان خود را پالایش کنیم۰


احمدزاده با اشاره به این جمله امام خمینی (ره) که؛ نگذارید انقلاب به دست نااهلان برسد، گفت: قرار است ملت جمهوری اسلامی در دوم اسفند امسال با انتخاب خود، آینده خوبی را برای کشور رقم بزنند.


وی اظهار کرد: دغدغه ای جز این نداریم که هم به مردم و هم به دیگر جوامع اسلامی و مردم دنیا نشان دهیم که اگر دین در مسند قدرت باشد می تواند در زندگی مردم مادیات را تامین کند و آخرت آنها را نیز آباد کند.


امام جمعه آشخانه با اشاره به استکبارستیزی بعنوان اصلی ترین ویژگی افراد اصلح، گفت: راه مبارزه با آمریکا کار است و مردم باید کسانی را انتخاب کنند که اهل کار و تلاش جهادی باشد و امیدی به وعده های دروغین آمریکا و کشورهای اروپایی نداشته باشند.


احمدزاده ادامه داد: اصلح کسی است که درک و فهم و تحلیل درستی از مسائل کشور و جهان اسلام و نقشه های دنیای کفر و نظام سلطه داشته باشد و با مدیریت جهادی و انقلابی و بدون منت و حقوق نجومی به مردم خدمت کند.

 

وی با اشاره به انتقال مجدد رهبر شیعیان نیجریه به زندان، اظهار کرد: با وجود اینکه چهل عدد ترکش در سر او وجود دارد اما به جای معالجه او را دوباره به زندان منتقل کرده اند.


خطیب نماز جمعه آشخانه با اشاره به درخواست نمازگزاران در حمایت از این عالم مبارز و مجاهد تصریح کرد: از مجامع بین المللی درخواست داریم تا برای انتقال شیخ زکزاکی برای درمان و معالجه به خارج از نیجریه پیگیری کنند.


وی ادامه داد: از دولت جمهوری اسلامی نیز تقاضا داریم تا برای تلاش بیشتر و موثرتر در آزادی شیخ زکزاکی اهتمام بورزند.


احمدزاده در پایان گفت: شیخ زکزاکی جرمی جز پیروی از مکتب اهل بیت و دفاع از مکتب اهل بیت ندارد.

 

انتهای پیام / محمدرضا قاسمی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک