شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰/۱/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ساعت ۱۱:۵۵
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی خبر داد:

کاهش ۶/۸ درصدی ولادت در هشت ماهه نخست سال جاری در خراسان شمالی

مديركل ثبت احوال خراسان شمالی از ثبت 10 هزار و 329 واقعه ولادت طي هشت ماهه نخست سال 1398 در استان خراسان شمالي خبر داد و گفت: این تعداد ولادت در مقايسه با مدت مشابه سال قبل 6.8 درصد كاهش پیدا کرده است.
کاهش 6.8 درصدی ولادت در هشت ماهه نخست سال جاری در خراسان شمالی ,

علي زاهدي نيا، مديركل ثبت احوال خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با بیان اینکه در هشت ماهه نخست سال جاری 10 هزار و 329 ولادت در خراسان شمالی به ثبت رسیده است، اظهار کرد: از مجموع مواليد ثبت شده در استان 5 هزار و 396 را پسران و 4 هزار و 933 را دختران شامل می شوند.

 

مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی ادامه داد: در مقایسه تعداد ولادت های هشت ماهه امسال با سال گذشته 6.8 کاهش داشته است.

 

وی خاطر نشان کرد: آمار تفكيكي مواليد ثبت شده بر حسب جنسیت نوزاد، در این مدت  109 بوده و اين رقم بدان معناست كـه بـه ازاي هـر 100 ولادت دختـر 109 ولادت پسـر در اسـتان خراسـان شمالي به ثبت رسيده است .

 

این مقام مسئول با بیان اینکه از كل مواليد ثبت شده 6 هـزار و 319 واقعه شهري و چهار هزار و 10 واقعه روستايي به ثبت رسیده است، گفت:  با توجه به جمعيت ميان دوره اي استان، نرخ خام حاصل از ثبـت مواليد در استان، 16.5 در هزار است.

 

وی در انتها یادآور شد:  براساس گزارش ولادت هاي ثبت شده برحسب گروه سني مـادران، بيشـترين فراوانـي ولادت ثبت شده به گروه سني 29-25  سال با تعداد دو هزار و 858 رويداد ولادت اختصاص يافته است.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک