دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ساعت ۱۱:۱۷
رئیس اتحادیه میوه و تره بار عمده و خرده بجنورد اعلام کرد:

افزایش ۲۰ درصدی قیمت میوه در شب یلدا/ ورود ۴۰ تن هندوانه به بجنورد

رئیس اتحادیه میوه و تره بار عمده و خرده بجنورد با اشاره به افزایش عرضه و تقاضا در شب یلدا گفت: افزایش قیمت 10 تا 20 درصدی میوه دور از انتظار نیست.
افزایش 20 درصدی  قیمت میوه در شب یلدا/ ورود 40 تن هندوانه به بجنورد ,

امید فیروزه ای، رئیس اتحادیه میوه و تره بار عمده و خرده بجنورد در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه برای میوه مصرفی شب یلدا میوه تنظیم بازاری عرضه نمی شود، اظهار داشت: برای تامین میوه این شب هیچ گونه کمبود و مشکلی در استان وجود ندارد.

 

وی میزان مصرف روزانه میوه و صیفی جات در خراسان شمالی را 300 تن اعلام کرد و ادامه داد: در طول روز  100 تن میوه و صیفی جات در اقلام مختلف وارد میدان بار بجنورد می شود.

 

فیروزه ای با اشاره به افزایش عرضه و تقاضا میوه در شب یلدا گفت:  تاکنون شاهد هیچ گونه افزایش قیمتی نبوده ایم و میوه ها به روال قبل به فروش می رسن ند با این وجود افزایش قیمت  10 تا 20 درصدی میوه دور از انتظار نیست.

 

رئیس اتحادیه میوه و تره بار عمده و خرده بجنورد عنوان کرد: اکنون سیب بین سه هزار تومان تا هشت هزار تومان ، پرتقال بین دوهزارتومان تا 6 هزار تومان ، انار بین چهار هزار تومان  تا 10 هزار تومان در بازار عرضه می شود.

 

فیروزه ای خاطر نشان کرد: تاکنون 40 تن هندوانه به شهر بجنورد وارد شده که به قیمت کیلویی سه هزار تومان تا پنج هزار تومان به فروش می رسد.

 

وی عنوان داشت: هم اکنون موز با قیمت 10 هزار تومان تا 14 هزار تومان به صورت عمده و با قیمت 17 هزار تومان به صورت خرده در بازار در صدر میوه های گران قیمت قرار دارد.

 

فیروزه ای خاطرنشان کرد:  قیمت گذاری در میوه فروشی ها براساس افزودن 30 درصد به فاکتورهای خرید است، که متاسفانه در برخی از مواقع برخی از میوه فروشی ها صدرصد به قیمت میوه می افزایند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک