جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۵:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۱۰ - اذان مغرب:۱۷:۵۱:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۴۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ساعت ۲۰:۲۴
خطیب نماز جمعه شهرستان راز و جرگلان:

نمایندگان و مسئولان سهم شهرستان راز و جرگلان از بودجه ها را مطالبه کنند

خطیب نماز جمعه شهرستان راز و جرگلان گفت: سهم شهرستان راز و جرگلان در بودجه از لحاظ جمعیتی و استراتژیکی نیاز بیشتری را می‌طلبد.
نمایندگان و مسئولان سهم شهرستان راز و جرگلان از بودجه ها را مطالبه کنند,خطبه نماز جمعه، راز و جرگلان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راز و جرگلان، حجت الاسلام نادعلیزاده خطیب نماز جمعه شهرستان راز و جرگلان با اشاره به مسئله انتخابات اظهارکرد: یکی از راهبردهای دشمن در برابر نظام اسلامی ما همیشه تحت شعاع قرار دادن انتخابات بوده، تحریم‌ها فشارهای اقتصادی روانی و حتی آشوب‌های اخیر برای تحت شعاع قرار دادن انتخابات بوده که انتخابات به تأخیر بیفتد و یا مشارکت و حضور حداکثری مردم کاهش پیدا کند.

 وی افزود: یکی از این موضوعات تشدید  فشار به شورای نگهبان، نامه نگاری ها، نشست‌ها و بازی‌های سیاسی بوده که عده ای در داخل به راه انداختند.

حجت الاسلام نادعلیزاده همچنین با اشاره به بودجه سال ۹۹ که از سوی دولت به مجلس ارائه شده است عنوان کرد: از جمله نقاط قوت بودجه سال ۹۹ کاهش وابستگی به فروش نفت خام در بودجه امسال است.
 وی تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف آن هم افزایش قیمت حامل های انرژی آب، برق و گاز که باید در مجلس بررسی شود.

وی همچنین اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم تقسیم بودجه که مربوط به مناطق محروم است و سهم مناطق محروم و کمتر توسعه یافته از لحاظ بودجه های عمرانی، زیرساخت حمل و نقل ،درمان، پزشکی، اشتغالزایی، فرهنگی و ورزشی باید مشخص شود و سهم شهرستان راز و جرگلان در بودجه از لحاظ جمعیتی و استراتژیکی در مواردی که ذکر شده نیاز بیشتری را می‌طلبد.
حجت الاسلام نادعلی زاده خطاب به مسئولان و نمایندگان بیان کرد: عدالت در ردیف بودجه‌های مناطق محروم و توسعه نیافته برقرار شود.
انتهای پیام / فیروز بخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک