پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۳۲ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ساعت ۱۶:۲۶

پیشنهاد تخصیص ۱۰۰ میلیون یورو برای حل مشکل فاضلاب شهر اهواز

رئیس سازمان برنامه و بودجه، از مکاتبه با رئیس جمهور برای تامین اعتبار ۱۰۰ میلیون یورویی از منابع صندوق توسعه ملی جهت رفع و اصلاح مشکلات فاضلاب شهر اهواز خبر داد.
پیشنهاد تخصیص ۱۰۰ میلیون یورو برای حل مشکل فاضلاب شهر اهواز,

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در صفحه شخصی خود نوشت،  ‏راهی اهواز هستم، هرچندکه سازمان برنامه و بودجه نقش عملیاتی ندارد و امدادرسانی به هموطنان خوزستانی دچار آبگرفتگی و اقدام فوری برای حل مشکلات وظیفه سایر دستگاه‌هاست اما امیدوارم با حضور میدانی ضمن دلجویی از مردم، بتوانم تأمین بودجه‌ اقدامات اساسی برای حل همیشگی مشکل را تسریع نمایم.

‏به گفته رئیس سازمان برنامه، همزمان در نامه‌ای از رییس‌جمهور خواسته‌ایم به عنوان اولویت نخست برای تسریع در اقدامات وزارت نیرو به‌منظور اصلاح و تکمیل خطوط اصلی، کلکتورها و جمع‌آوری‌کننده‌های فاضلاب ‎اهواز و همچنین ایستگاه‌های پمپاژ اصلی و فرعی، طی 2 سال آتی 100 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی تأمین اعتبار شود.

 ‏برنامه جامع حل مشکلات ‎خوزستان عزیز از جمله آب و آبفا از اسفند95 با سفر من به استان که پیرو سفر رییس جمهور صورت گرفت آماده و پس از تصویب دولت در 3سال گذشته تخصیص‌های ویژه‌ای دریافت کرده است.

نوبخت در ادامه تاکید کرده است، مشکل کنونی اهواز ناشی از فقدان شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی شهرداری است و نه طرح‌های ناتمام آبفا.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک